כתיבה שיווקית ותרגום אתרים – להצלחה ברשת

כתיבה שיווקית ותרגום אתרים – להצלחה ברשת

עם כל הכלים המקוונים להקמת אתר לשיווק ופרסום מוצרים מכל העולם, ואפילו כלים חינמיים לגמרי שמאפשרים לכל אדם, ללא רקע טכני או ידע רב, להקים עסק מקוון, לא פלא שהמונים מקימים אתרים ומנסים את מזלם על גבי הרשת. ובכל זאת, לא כל אתר מצליח, ולא כל אתר מתורגם.

תרגום אתרים הוא חלק חיוני ומפתח חשוב להצלחת עסקים אלו, הניזונים מרשת הפרושה בכל העולם, ולא רק בישראל או בארה"ב. תרגום לעברית, לאנגלית, לרוסית, לצרפתית או לספרדית (התרגומים המובילים בישראל בעשור האחרון), יכול להפוך את האתר שלכם מעוד עסק נחמד לאתר משגשג שמייצר פרנסה ראויה לשמה.

תרגום אתרים נבון – לשיווק והצלחה

תוכן שיווקי הוא קונספט חיוני להצלחת האתר שלכם, וכל אתר אחר. המילים שהגולש פוגש באתר הן אלו שלרוב מעוררות אותו לבצע רכישה. לעורר תחושת אמון, תחושת ביטחון, ורצון לרכוש את המוצר שלכם – מהלך חיוני לבניית עסק אינטרנטי משגשג. תרגום אתרים נבון לוקח אלמנט זה בחשבון, ומתרגם לא רק את המילים, אלא את רוח הדברים.

כתיבה שיווקית לעולם לא תתאים לשתי מדינות שונות, ועל המתרגם השיווקי הניגש לתרגום האתר שלכם להיות בקיא ברוח התקופה והתחושה הכללית של קהל היעד אליו אתם מכוונים את מערך השיווק שלכם.

תרגום אתרים מקצועי הופך את האתר לנגיש לא ר ברמת השפה, אלא ברמת התחושה הכללית של הגולש המגיע לאתר שלכם, מתרגש, מתחבר, וקונה.

הצלחה מתחיל במנועי החיפוש

רגע לפני שהלקוח הפוטנציאלי מופיע באתר שלכם ופוגש את התוכן המתורגם שלכם, הוא לרוב מחפש את דרכו דרך מנוע חיפוש זה או אחר, לרוב, כמובן, דרך מנוע החיפוש של גוגל.

תרגום האתר שלכם לא רק מנגיש אותו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם, אלא גם למנוע החיפוש הסורק את האתר ומגלה כי הוא מתורגם למספר שפות. גוגל, ומנועי החיפוש האחרים כמובן, מחפשים לתת שירות לגולש, ומנסים למצוא עוד ועוד דרכים לאתר איכות. תרגום אתרים לשפות שונות מצביע על מקצועיות, נגישות ורצינות האתר, מה מאפשר לכם לצבור נקודות זכות בגוגל, ולמצוא את האתר שלכם מטפס מעלה בסולם התוצאות האורגניות של גוגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content