עורך דין הוצאה לפועל בראשל"צ

עורך דין הוצאה לפועל בראשל"צ

הרשות השופטת היא זו שמחליטה בין שני אנשים או יותר מי אמור לזכות או להיות נקי לאחר תביעה מסוימת. בדרך כלל מדובר על ממון כספי שעומד על הפרק או רכוש מסוים שווה ערך כספי כלשהו, ובית המשפט אמנם הוא זה שמחליט אך הוא לא זה שדואג שכך יקרה. לשם כך קיימת ההוצאה לפועל ולשן כך יש צורך במקרים רבים בעורך דין מוסמך.

נוטריון בראשון לציון

מהו תהליך הוצאה לפועל?

הוצאה לפועל הוא למעשה התהליך של הגשמתו של פסק הדין של השופט. כאשר השופט פוסק את פסק דינו, הוא מקריא בפני הקהל מה הוא החליט ולאחר מכן מחליט עד מתי ימומש העניין. במידה והדבר לא קורה, כאשי הזוכה במשפט להגיע לתחנה של ההוצאה לפועל, יש מספר כאלה ברחבי הארץ, ולהתחיל בפתיחת תיק הוצאה לפועל ביחד עם פסק הדין ומסמכים נוספים. עורך דין הוצאה לפועל בראשון לציון יכול לסייע לכל אחד מהצדדים, הזוכה או החייב, כדי להתמודד עם המצב.

נוטריון בראשון לציון >>

עורך דין הוצאה לפועל בראשל"צ: למה הוא מסייע?

  • ראשית, עורך דין הוצאה לפועל בראשון לציון יכול לסייע לכל אחד מהצדדים, גם הזוכה וגם החייב. כשהזוכה הוא זה שנעזר בשירותיו של עורך הדין הוא יכול למקסם את ההצלחה שלו ועל ידי כך לקבל את מה שמגיע לו בצורה הרבה יותר מהירה. עורך הדין יודע כיצד לגבות את המחיר בצורה הטובה ביותר על ידי חיפוש מקרקעין או פנייה לצד ג', בין אם מדובר על עיקול משכורת או על ידי חשבון הבנק של החייב, להפעיל את הלחצים המתאימים ולעבור את התהליך בצורה מהירה ונכונה יותר.
  • כאשר עורך דין הוצאה לפועל בראשון לציון מסייע לחייב, הוא יכול להקל עליו משמעותית ולהשיג עבורו תוצאות טובות יותר. כך למשל בהוצאה לפועל לא יחווה החייב את כל ההשלכות השליליות ביותר כמו למשל הגבלת רישיון הנהיגה או עיקול המשכורת, כאשר במקרים מסוימים ניתן גם למחוק חובות לשישה חודשים כדי להצליח לשלם את החוב בצורה הרבה יותר הגיונית נוכח מצבו העגום, כמו גם הסכמי פשרה בין הצדדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content