מניטו

מניטו

יכול להיות שאתם מכירים את המלגזות רק על ידי כך שתצליחו לזהות אותם או להגיד מילה או שתיים על הפעולות שלהם, אך זהו עולם עשיר ומגוון מאוד שמכיל בתוכו דגמים יצרנים רבים שלכל אחד מהם יש כמה סוגי מלגזות וכמה דגמים. אחת מהיצרניות הבולטות בתחום היא מניטו, שיש לה מלגזות מעולות שמתאימות למגוון רחב של שימושים.

הכירו את מלגזות מניטו

המלגזות של מניטו הומצאו על ידי מרסל ברוד, שהוא מייסד החברה, בשנת 1957. עד היום צברה מניטו מוניטין רב בתחום בזכות המלגזות המעולות שלה שלא רק מחזיקות מעמד לאורך שנים רבות לחיסכון משמעותי בקנייה משתלמת ביותר, אלא גם הפכה את התחום להרבה יותר בטיחותי והמלגזות שלה נתפשות מבין הבטיחותיות והיציבות ביותר שיש. כיום החברה היא אחת הגדולות ביותר שיש בעולם והיא מוכרת בכל יבשת.

מה מיוחד בחברת מניטו?

מניטו הייתה החברה הראשונה להמציא מלגזה שעומדת בתנאי שטח קשים, והיא הראשונה שהוסיפה לה תורן הרמה והיגוי הידראולי ששיפר את הביצועים שלה באופן ניכר. כיום החברה עובדת ביותר מ-120 ארצות ברחבי העולם וביניהן ישראל, כאשר היא משווקת מלגזות לכל התעשיות ולכל השימושים, תעשייה, חקלאות ולענף הבנייה, וגם מעמיסים טלסקופיים, מלגזות בעלות תורן, מלגזות חשמליות, מלגזות דיזל, מעמיסי משטחים, מלגזות אדם הולך ועוד.

לאלו שימושים משתמשים בה בישראל?

מלגזות מניטו מוכרות גם בישראל כבר שנים רבות ומשתמשים בהם בכך ענף מהבנייה ועד התעשייה. למרות שכלל המלגזות העולמיות שמשווקת מניטו נמכרות בעיקר למגזר התעשייתי, כאשר מלגזות לתעשייה מייצרים את עיקר הרווחים שלה, בישראל נפוץ מאוד השימוש במלגזות לחקלאות. ענף החקלאות בישראל הוא אחד החשובים שיש במדינה ואחד הפוריים ביותר שיש בעולם ויש צורך במלגזות חזקות ויעילות ומניטו היא הבחירה הכי טובה שיש. המלגזות שלה יציבות ומסוגלות לשאת משקלים כבדים במיוחד ולאורך שעות רבות ביום.

מלגזות מניטו
מלגזות מניטו

איך בוחרים מלגזת מניטו?

אם החלטתם שהמלגזות של מניטו הם אלו שיהיו אצלכם במפעל או בשדה, חשוב מאוד שתבחרו אותם היטב כי יש סוגים רבים שיכולים להיות רלוונטיים אליכם. חשוב לזכור שיש פערים אחרים שיכולים לעמוד בדרככם אל המלגזה המושלמת כמו למשל פערי תקציב או דרישה למלגזה בגודל מסוים ולכן חשוב להבין מה בדיוק ניתן לבחור. יש מלגזות שמסוגלות להרים עד 5 טון לעומת מלגזות שמסוגלות להרים פחות, יש מלגזות שמגיעות עד לגובה של תשעה מטרים ויש מלגזות בעלי טכנולוגיה מתקדמת יותר מאחרות והכל זה עניין של תקציב וצורך.

ממי מומלץ לרכוש מלגזות מניטו?

מלגזות מניטו ניתן לרכוש דרך היבואנים שנמצאים בארץ כאשר יש יתרון גדול לרכוש מהיבואן הרשמי: האחריות. בסופו של דבר המלגזה שלכם תצטרך תיקון או בדיקות תקינות כלשהן וכמובן שהיא תצטרך טסט שנתי ממש כמו כל רכב. אם תרכשו מלגזה חדשה שעדיין נמצאת בתקופת האחריות אתם תיהנו משירות יותר דופן והרבה יותר פשוט מאשר לדאוג להכול בעצמכם, זאת למרות שמלגזות יד שנייה יהיו מלגזות זולות יותר.

בחירה חשובה לטווח הארוך

בחירה של מלגזת מניטו כמו כל מלגזה אחרת היא אחת הבחירות החשובות שתבצעו למען העסק. בסופו של דבר אתם מרוויחים מהמלגזה ותזכרו שהיא אמורה להיות שימושית לכמה שנים טובות לכל הפחות וחשוב גם שתתחזקו אותה ותשמרו עליה כמו שהיא צריכה. חשוב מאוד להפעיל אותה בהתאם ליכולות שלה וכמובן לזכור שעדיף לקנות מלגזה אחת ואיכותית שתשרת אתכם בצורה נאמנה ועמידה ולא להחליף אותה אחרי כמה שנים או לדאוג לה לטיפולים יקרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content