כיצד תדעו מתי אתם זקוקים לשירותי משאית ביובית?

כיצד תדעו מתי אתם זקוקים לשירותי משאית ביובית?

משאית ביובית משמשת לעבודות מים וביוב שונות ומגוונות

אם איתרתם נזילה או סתימה בביוב, כיצד תדעו מתי אתם זקוקים לשירותי ביובית, או שאינסטלטור יספיק לכם? לרוב שירותי משאית ביובית ישמשו לפתיחת סתימות גדולות בצנרת מרכזית, ושאיבת ביוב מצנרת ביוב. אינסטלטור לרוב יוכל לתקן בעיות הקשורות בצנרת ובביוב הביתי. ריכזנו עבורכם את כלל השימושים העיקריים של משאית ביובית כדי שתוכלו להיות בטוחים האם אתם זקוקים לשירותיה.

מהם השימושים של משאית ביובית?

אם אי פעם שאלתם את עצמכם כיצד תדעו מתי אתם זקוקים לשירותי ביובית, ריכזנו עבורכם את רשימת התקלות המצריכות שימוש במשאית זו.

  • במקרים של סתימה בצנרת מרכזית או בצנרת ביוב – משאית זו יכולה לפתוח סתימות בשתי דרכים, על ידי שאיבה או באמצעות לחץ מים. הדרך הראשונה מבוססת על עקרון היניקה. אל משאית הביובית מחוברת משאבת יניקה בוואקום, משאבה זו שואבת את כל הנוזלים שהצטברו בצנרת כמו גם את הגורם לסתימה. השיטה השנייה לפתיחת סתימות באמצעות ביובית הינה שטיפת הצנרת בלחץ מים. לחץ המים הגבוה גורם לפירור והמסה של גורם הסתימה ובכך משחרר אותה.
  • עבודות שאיבה – ביובית אינה משמשת רק לסתימות בביוב, אלא גם לעבודות שאיבה שונות כדוגמת: שאיבת בורות שומן, בורות דלק, בורות רקב, ובורות ספיגה, כמו כן, שאיבת מי תהום ממרתפים, פירי מעליות, וחניונים תת קרקעיים.
  • שטיפת צינורות – ביובית משמשת גם לשטיפה בלחץ מים גבוה של צינורות ביוב לניקוי קווי ביוב על מנת למנוע מהיווצרות סתימות ולצורכי תחזוקה שוטפת. כמו כן, ניתן להשתמש בשירותי ביובית על מנת לשטוף צינורות בהם עוברים קווי תקשורת.

ישנם שירותים רבים המצריכים עבודה של ביובית

עכשיו אתם אמורים לדעת אם תצטרכו שירותי ביובית או לא. במידה ואתם זקוקים לפתיחת סתימות בצנרת הביוב, עבודות שאיבה שונות או ניקוי של צינורות, תוכלו לשכור ביובית ולוודא שהעבודה מתבצעת במקצועיות וביעילות. כמו כן, במידה וחבריכם שואלים אתכם כיצד תדעו מתי אתם זקוקים לשירותי ביובית, תוכלו לעזור לענות להם על השאלה על בסיס מאמר זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content