המדריך לבחירת דלתות פנים

המדריך לבחירת דלתות פנים

בין אם בחרתם להחליף את דלתות הפנים כחלק מהליך שיפוץ כוללני ומקיף ובין אם אתם מתמקדים בהחלפת הדלתות כדרך לשדרוג האווירה העיצובית במרחב, חשוב לבצע את התהליך באופן המחושב והנכון ביותר.

מהם הנתונים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון ברכישת דלתות פנים?

הגם שעיצוב הדלת הוא זה שכובש, מטבע הדברים, את מרב תשומת ליבכם בבואכם לרכוש דלתות פנים חדשות, חשוב ביותר לתת את הדעת תחילה על איכות הדלת ועל עמידותה. היו מודעים לכך שדלת שאיננה עמידה דיה, גם אם תהיה מעוצבת להפליא, לא תשמור על מראה מושלם לאורך זמן ותאבד עד מהרה מחזותה המושלמת והיו נכונים להשקיע בדלתות פנים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, גם אם אלו יהיו יקרות יותר בהשוואה לאלטרנטיבות איכותיות פחות וזולות יותר. נקודה חשובה נוספת שיש לבדוק היא רמת העמידות של הדלת בפני רטיבות. כאשר מדובר בדלת המיועדת לאחד החדרים הרטובים במרחב הביתי, אין כל ספק כי הנכם זקוקים לדלת בעלת כושר עמידות אופטימלי בפני מים, אולם, גם כאשר מדובר בדלת שאיננה מיועדת לחדר רטוב במוצהר, חובה לרכוש דלת אשר תהיה עמידה דיה להתמודדות עם פעולות ניקיון שגרתיות ועם הרטיבות הנובעת משטיפת מרצפות בסמוך אליה.

מה עוד חשוב לדעת?

רבים אינם מודעים לכך שאיכות ההתקנה חשובה לא פחות מאיכות הדלת עצמה. הדלת האיכותית ביותר שתרכשו עלולה להישחק במהירות ולהינזק באופן משמעותי במידה ולא תותקן באופן המקצועי ביותר. לכן, הקפידו על בחירת מתקין מקצועי מן השורה הראשונה אשר יתקין את הדלת במקצועיות מרובה לשביעות רצונכם המלאה הן בטווח המידי והן לאורך זמן. נקודה נוספת שחשוב לבדוק קשורה באחריות על הרכישה. עליכם לקבל אחריות הן על הדלת עצמה, מהיצרן, והן על איכות ההתקנה, וזאת, מהתקין. אחריות על גוף הדלת ניתנת לרוב לטווח ארוך של מספר שנים בעוד אחריות מתקין סטנדרטית ניתנת לרוב למשך שנה בלבד.

דלתות פנים שערי ברכה (1)

כיצד תבחרו נכון ביצרן דלתות פנים?

בבואכם לבצע רכישה משמעותית כמו רכישת דלתות פנים, חשוב מאוד לבחור ביצרן מן השורה הראשונה אשר מאחוריו ניסיון רב שנים בתחום, מקצועיות בלתי מתפשרת, אמינות גבוהה ותודעת שירות אופטימלית. מעבר לכך, אם חשוב לכם לרכוש דלתות ייחודיות בעיצוב מקורי במיוחד או במידה והנכם מעוניינים להגשים חלום בעיצוב דלת ייחודי שהוא פרי דמיונכם, מומלץ בהחלט לחפש יצרן דלתות פנים אשר מציע, מעבר לתצוגת דלתות מרשימה, גם שירותי עיצוב אישיים המזמינים כל לקוח לפרוש את חלומותיו, את שאיפותיו ואת מיטב גחמותיו העיצוביות ומאפשרים לו לקבל את דלתות חלומותיו מבלי להתפשר על איכות. באופן זה, תוכלו גם להעניק טאצ' ייחודי ושונה לכל דלת במרחב הביתי ובכך לייצר אווירה עיצובית ייחודית שיש בה מקוריות, ייחודיות, מעוף ועוצמה, ממש כמו שחלמתם תמיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content