תיקון שעונים עתיקים

תיקון שעונים עתיקים

תיקון שעונים עתיקים משמע תיקון סוגים שונים של שעונים מכאניים, כמו למשל תיקון שעוני קרטייה. המאפיין המשותף של כל השעונים העתיקים הוא המנגון הידני המיוחד שלהם. מנגנון עדין ביותר שהורכב על ידי שענים מומחים ומחייב תיקון על ידי אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון בתחום.

שעוני יד עתיקים מחייבים תחזוקה יסודית ותיקונים מיידיים בעת הצורך. פעמים רבות תיקון שעונים עתיקים כולל תיקון של שעוני יוקרה, כמו למשל תיקון שעוני קרטייה המהווים סמל סטטוס ומוכרים כמותג עלית יוקרתי שמציע שעוני יד באיכות גבוהה, גימור אסתטי מושלם ועיצוב מיוחד. שעוני היד של קרטייה בעלי מנגון ייחודי, דבר המחייב תיקון על ידי שענים מומחים המכירים את המנגנון הידני בשעונים אלו.

בעיות אופייניות לשעונים עתיקים, כמו למשל שעוני קרטייה הקלאסיים, הן לעיתים בעיות מכאניות במנגון השעון הגורמות להשבתתם. בנוסף, שחיקת ציפוי השעון דבר מובילה למראה מיושן שאינו מאפשר הנאה מיופיו המיוחד. בעיה נוספת שאופיינית לשעונים עתיקים היא אובדן של חלק זה או אחר בשעון. חנות תכשיטים או מעבדת תיקון שעונים עתיקים תספק מענה לכל אותן בעיות ואף תציע ללקוחותיה רסטורציה של השעון.

שעון הקרטייה התקלקל? השעון העתיק שנקנה בכסף רב שבק? בשעון שקיבלתם מקרוב משפחה חסר חלק ולכן הוא אינו מתפקד כראוי? צוות דוקטור קלוק, מעבדה מקצועית לתיקון שעונים בבעלותו של ויטלי, שעון מדופלם בעל וותק של 25 שנה בתחום, ישמח לעזור לכם.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content