דגשים בבחירת דשא סינטטי

דגשים בבחירת דשא סינטטי

מהם היתרונות של דשא סינטטי, שהופכים אותו לפופולארי למדי במרחבים שונים כיום?

כשאנחנו חושבים על דשא, אנחנו חושבים על משטח ירוק וטבעי אותו צריך לתחזק באופן יום יומי ומתיש בכדי לשמור על רמה גבוהה של אסתטיקה ושל ניקיון. הטרחה הזאת היא זו שהולידה בסופו של דבר את ההתפשטות וההצלחה של הדשא הסינטטי, כאשר דשא סינטטי הוא מצד אחד דשא אסתטי ונעים למראה, מצד שני נעים גם לשהייה בסביבתו ולתחושה, ומצד שלישי גם קל הרבה יותר לתחזוקה שוטפת, בלי צורך בגיזום ובהשקיה, בהוצאות נמוכות משמעותית מאלה שכרוכות בדשא הטבעי. כך, למעשה, ניתן להתאים משטח דשא איכותי לכל מרחב באשר הוא – ביתי, עסקי, חיצוני או פנימי, ונבין בדיוק כיצד לבחור את הדשא המתאים ביותר לכל מרחב שכזה.

כמה דגשים לבחירה נכונה של דשא סינטטי עבור עיצוב החללים הרלוונטיים אצלכם

  • סוגים שונים – חשוב להבין שאין סוג אחד נכון ומתאים של דשא סינטטי לכל מרחב באשר הוא, ובכדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר צריך להכיר את האפשרויות השונות ואת הסוגים השונים ולקבל החלטה לאור זאת. הסוגים השונים יכולים להיבדל אחד מהשני בעובי ובאורך, להיות מסודרים יותר או בעלי מראה טבעי ופרוע יותר, ובאופן כללי לתת תחושות שונות המדמות סוגים שונים של דשא טבעי. כך, נוכל לבחור בחכמה בהתאם לתחושה שאנחנו רוצים ליצור – ניקיון מול פראיות, סדר מול יצירתיות.
  • איכות הייצור – בסופו של דבר, בכדי שדשא סינטטי יוכל להיות איכותי באמת לאורך כמה שיותר זמן, וייתן לנו את האסתטיקה הנחוצה לנו בעיצוב מרחב חיצוני או פנימי, אנחנו צריכים שיהיה מדובר בדשא סינטטי ברמה הגבוהה ביותר, באיכות ייצור שעליה לא מתפשרים. בכדי להבטיח זאת, אנחנו זקוקים לשירות ברמה הגבוהה ביותר בייצור הדשא הזה והתאמתו לנו.

דשא סינטטי איכותי צריך להתאים למרחב שבו הוא ממוקם, וכיום זה קל מאי פעם

כאשר אנחנו בוחרים בצורה נכונה דשא סינטטי, ומתאימים אותו באופן אידאלי לכל מרחב שבו אנחנו רוצים להניח אותו, אנחנו מבצעים תהליך עיצוב איכותי ביותר שרבים מאוד בוחרים בו כיום. לא מדובר במשימה מסובכת מאוד, כיום, שכן האפשרויות הן באמת עשירות והשירותים המקצועיים בתחום מגוונים ואיכותיים ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content