איך בוחרים בעל מקצוע לשיפוץ אמבטיה במרכז?

איך בוחרים בעל מקצוע לשיפוץ אמבטיה במרכז?

רבים מאיתנו בוחרים ממגוון סיבות שונות ומשונות לעשות שיפוץ בחדר האמבטיה. חלקנו משכירים דירה באיזור המרכז ועל מנת להפוך אותה לאטרקטיבית יותר עושים שיפוץ ומחליפים את כל הכלים הסניטריים ואת הקרמיקה בעוד חלקנו מתאימים את חדר האמבטיה למשפחה ומוסיפים אמבטיה על מנת שיהיה נוח לרחוץ את התינוק או מתקינים מקלחון במקום אמבטיה על מנת לחשוב על העתיד כאשר לא נוכל להתקלח באמבטיה אלא רק במקלחון. שיפוץ אמבטיה הוא אינו דבר פשוט שיש להקל בו ראש ולכן החלטנו לתת לכם מספר טיפים שיסייעו לכם להבין איך בוחרים בעל מקצוע לשיפוץ אמבטיה בתל אביב והמרכז.

השוואת מחירים ואנשים מקצוע

אז בראש ובראשונה כמובן שקיים הפרמטר של השוואת מחירים, שזהו תמיד דבר חשוב לפני שאנו ניגשים לפרויקט כזה או אחר. מעבר לכך לא פחות חשוב הוא לשמוע המלצות מחברים או בני משפחה שעשו פרויקטים דומים. במידה ויש לכם בני משפחה או חברים שלא מזמן שיפצו את האמבטיה שלהם, מומלץ ללכת אליהם לביקור ולבדוק את טיב העבודה של בעל המקצוע ולראות אם העבודה שנעשתה אכן עומדת בסטנדרטים שלכם.

אינסטלציה

חשוב מאוד שבעל המקצוע שאתם בוחרים הוא אינסטלטור בהכשרה שלו היות וכאשר הורסים את חדר האמבטיה ובונים אותו מחדש, לעיתים אנו מתעסקים עם הצנרת והצינורות בקירות, דבר שנחשב לעדין מאוד, כך שבמידה ונעשית טעות כלשהי, זהו דבר שעלול להשפיע לנו על כל הבית שכן רטיבות בקירות עקב נזילה בצינור היא דבר שקשה מאוד להפתר ממנו.

גימורים

אחד הדברים היותר חשובים בשיפוץ חדר אמבטיה הוא רמת הגימורים. רמת הגימורים באה לידי ביטוי לא רק בהנחת הכלים הסניטריים אלא בכל פרמטר שהוא במסגרת השיפוץ, בין אם מדובר בקרמיקה, בין אם מדובר ברצפה האמבטיה, רצפת המקלחון, חיבורים של ברזים וצינורות, התקנת האסלה ועוד. קחו בעל מקצוע שמקפיד על רמת גימורים גבוהה ואיכותית היות ואם אתם משקיעים בשיפוץ האמבטיה, אתם לא רוצים שבסופו של דבר העבודה שתעשה תראה לא טוב או בסטנדרט נמוך, לכן הקפידו על בעל מקצוע קפדן.

בנוסף, לבעלי מקצוע רבים ישנן הנחות אצל ספקים מסויימים, לכן כדאי לשאול את בעל המקצוע לפני תחילת העבודה באילו בתי עסק יש לו הנחות ואולי כך להוזיל מעט ברכישת הכלים הסניטריים, הברזים והקרמיקות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content