3 טיפים להמרת קלטות וידאו

3 טיפים להמרת קלטות וידאו

האובססיה לשימור ותיעוד אירועי חיים הפכה את הסרטים שלנו מן העבר לזן נדיר ורב ערך

אחת מההתפתחויות הבלתי צפויות ביותר מבחינה חברתית בעשורים האחרונים, היא שיגעון התיעוד והצילום אשר תקף את כל העולם המערבי. לפתע נדמה כי כל אירוע, לא משנה עד כמה קטן, זכאי ומצריך לא רק שיתועד, אלא גם שישלח בתפוצה רחבה לכל העולם. יש רבים הטוענים כי דפוס ההתנהגות הזה מוביל אותנו לניתוק מוחלט מסביבתנו, לניסיון לחוות כל חוויה לא מבחינת רגש אלא רק מבחינת איך זה יראה בצילום, והחמור מכל לניסיון תמידי להציג תמונה עצמית מאושרת אשר פעמים רבות הינה שקרית. הכמות העצומה של סרטונים ותמונות אשר כל אחד מאתנו תועד בהן בשנים האחרונות, מגמדת את התיעוד מתקופות מוקדמות יותר. לכן אלבומי תמונות אשר פותחו מפילם, וקלטות וידאו, הפכו להיות בעיני רבים יקרות המציאות, מאחר והן מאפשרות ראייה אוטנטית של תקופה אשר כמעט ולא תועדה. על מנת לשמר את הסרטונים הללו, יש צורך בהמרת קלטות וידאו.

3 טיפים אשר  יש חשוב לשים אליהם לב לפני המרת קלטות וידאו

כאמור, עקב התפתחות התיעוד וחלוקת התמונות והסרטונים רבים מאתנו מעוניינים להמיר קלטות וידאו אשר ברשותנו לפורמט הניתן להצגה במחשב, לשליחה לחברים ולעריכה כרצוננו. לפני שמתחילים בביצוע הפרויקט, ישנם מספר טיפים אשר חשוב לשים אליהם לב:

  • אל תתפשרו על איכות: ישנן מספר דרכים להמרת קלטות וידאו אשר נבדלות זו מזו באיכות התוצר המתקבל. מאחר ולרוב הקלטת המקורית הינה באיכות ירודה, כל פגיעה נוספת עשויה לדרדר את איכות הסרט לרמת הבלתי ניתן לצפייה. לכן מומלץ לא להתפשר בנושא האיכות.
  • אפשרויות ההמרה: המרת קלטות וידאו יכולה להתבצע על ידי חיבורים של מכשירי הוידאו למחשב, באמצעות מצלמות וידאו הפועלות על קלטות מדגם חדש יחסית, ובשלל מכשירים מתקדמים נוספים. חשוב לבחור אופציית המרה אשר תואמת ליכולת הטכנולוגית שלכם.
  • מחיר: הגדירו גבולות למחיר אשר אתם רוצים להשקיע בנושא.

ישנן חברות ייעודיות להמרת קלטות וידאו

המרה עצמית של קלטות לעולם לא תהיה איכותית כמו זו אשר נעשית בידי מומחים. לכן, יש לשקול תשלום לחברה מקצועית שתבצע את העבודה בשבילכם במינימום מאמץ.

מעוניינים לבצע המרת קלטות וידאו? לחצו עכשיו על הקישור: http://www.memoriz.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content