מלאכתו של עו"ד דיני משפחה בהליך גישור גירושין

מלאכתו של עו"ד דיני משפחה בהליך גישור גירושין

תהליך הגירושין לא כל כך פשוט

זוגות שמתגרשים מפחדים פעמים רבות להתגרש בגלל התהליך המסובך שהם צריכים לעבור. תהילך הגירושין לא כל כך פשוט ופעמים רבות ה-ויכוחים יגיעו עד בית המשפט שם הכול ייעשה הרבה יותר מסובך וכואב. עו"ד דיני משפחה הוא עורך דין שמגיע לעשות סדר בעניינים ולסייע בתהליך הגירושין הלא פשוט לשני הצדדים. עו"ד דיני משפחה הוא בעל ידע רחב בחום עם ניסיון רב בבית המשפט לענייני משפחה והוא מכיר את פסקי הדין שמתעדכנים מידי שנה ולומד אותם כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר. יש הרבה נושאים שאופפים את נושא הגירושין עיקר שיש ילדים ורכוש משותף והרבה החלטות שצריכות להתקבל. עו"ד גירושין ברמלה יכול לגשר בין בני הזוג כדי להגיע להסכמה הרבה יותר מתאימה לשניהם וכך לעבור את התהליך במהירות ובשלום.

עורך דין גירושין ברמלה

תפקידו של עו"ד דיני משפחה בהליך גישור גירושין

תהליך הגירושין הוא תהליך לא פשוט בו יש צורך להחליט על החלטות רבות לגבי רכוש משותף. הנושא הכלכלי בהיעדר ילדים הוא הנושא הראשי והוא אחד הנושאים שהחשובים שיכולים לפגוע מאוד בבני הזוג במידה וחוסר צדק ייעשה. בהיעדר הסכם טרום נישואין, שידוע לכולם בתור הסכם ממון, יש צורך לחלק את הרכוש בצורה שווה. תפקידו של עו"ד דיני משפחה בגישור גירושין הוא להגיע להסכמה בצורה כזו ששני הצדדים יהיו מרוצים ולא אחד ינצח ואחד יפסיד. יש צורך להתחשב בדברים הקטנים ביותר לגבי נכסים ועסקים ופירוק התא המשפחתי מבחינה כלכלית לא תמיד זה כל כך פשוט.

גישור בענייני הילדים

נושא הילדים הוא הנושא העיקרי שמתדיינים עליהם במהלך גישור גירושין עם עו"ד דיני משפחה. בית משפט יכול להכריע בפסיקה שתהיה בסופו של דבר פשרה בין הצדדים אך רעה לשניהם. לטובת הילד עדיף שבני הזוג יגיעו להסכם ביניהם לגבי המשמרות והסדרי הראייה כולל תשלומי המזונות וכאם עו"ד דיני משפחה גשר מאוד על הפערים. תשלומי המזונות הם תשלומים שאחד מבני הזוג מעביר לבן הזוג השני שיש לו את המשמורת על הילדים והגובה שלהם כולל ההגבלות שמוטלות עליו יהיו תחת הסכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content