תפקידו של מוביל בחברת הובלות

תפקידו של מוביל בחברת הובלות

המקצועיות של כל חברת הובלות נמדדת לפי המובילים שהיא מעסיקה. מהבחינה הזו אין הבדל בין הובלות בקריות, בצפון, בדרום, במרכז, באילת או במצפה רמון. מלבד המנוף, המשאית והציוד, המוביל הוא זה שמרים את החפצים על גבו ומעביר אותם ממקום למקום. כתוצאה מכך ניתן להצביע על מספר מאפיינים בולטים בתפקידו המסורתי של המוביל המקצועי:

הובלות בקריות
הובלות בקריות

א. סידור וארגון החפצים לפני הובלה – מוביל מקצועי יגיע לפחות שעה לפני המשאית כדי לסדר ולארגן את החפצים בתוך הדירה. הוא ירכז את כל הארגזים הכבדים במקום אחד ואת הארגזים השבירים במקום אחר. לאחר מכן הוא יארגן גם את הרהיטים, מכשירי החשמל ושאר החפצים ביציאה מהבית. במידה וההובלה מתבצעת עם מנוף, התפקיד של המוביל הוא לסדר ולארגן את החפצים ליד החלון.

ב. אריזת ציוד רגיש – תפקיד המוביל כולל גם טיפול באריזות שלא בוצעו כהלכה. הרבה לקוחות מזמינים שירותי הובלות לתאריך מסוים, אבל ביום ההובלה הם עדיין לא מוכנים לגמרי להעמסה על גבי המשאית. כאן נמדדת המקצועיות של המוביל והיכולת שלו לפתור בעיות בלתי צפויות.

ג. העמסה ופריקה – עיקר העבודה היא כמובן ההובלה עצמה. המוביל צריך להעמיס את הארגזים והחפצים על הגב שלו, להוביל אותם בעדינות למקום שבו נמצאת המשאית ולפרוק אותם בפנים. לאחר מכן הוא יוציא את החפצים מתוך המשאית ויעביר אותם לדירה החדשה.

מה בכל זאת מיוחד בשירותי הובלות בקריות לעומת מקומות אחרים?

התפקיד של מוביל פחות או יותר זהה בכל מקום בעולם, אבל עדיין ניתן להצביע על מספר מאפיינים מיוחדים של הובלות בקריות לעומת הובלות בערים אחרות בארץ. ראשית, כל מוביל מקצועי יודע שעליו לספק שירות איכותי על מנת לקבל את המלצות תושבי האזור. זו הסיבה בגללה חברת הובלות מחלקת את אזורי מתן השירות וכמעט אף חברה לא עובדת בכל רחבי הארץ.

שנית, הובלות בקריות מחייבות את המוביל להכיר את הכתובות, השכונות, הרחובות והדרכים. כך יכול המוביל להגיע בזמן ולחסוך משאבים מיותרים בנסיעה בין הדירה הישנה לבין הדירה החדשה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content