רהיטים לגינה

רהיטים לגינה

ריהוט גן הוא ריהוט מיוחד, שמתוכנן ומעוצב לגינות בתים, מרפסות של בתי קפה ומסעדות וכדומה. ריהוט גן מיוצר ממספר חומרים ובשלל סגנונות. ניתן למצוא מערכות מלאות של רהיטי גן וכן פריטים בודדים. אם אתם בשלב של בחירת ריהוט גן, יש כמה פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון, כדי להתאים את הריהוט לצרכים ולאופי הגן, שאתם רוצים לתת לחצר שלכם.

כיצד תבחרו ריהוט גן

סוג החומר – רהיטי גן מייצרים מכמה חומרים: עץ, במבוק, מתכת ופלסטיק. לכל חומר יש שפע של עיצובים וסגנונות. אם רהיטי הגן שלכם יהיו מוצבים תחת כיפת השמיים, ויהיו חשופים לשמש החזקה בקיץ ולגשמים בחורף, עדיף לבחור רהיטים שעשויים מפלסטיק או ממתכת מגולוונת. רהיטים אלה מאד עמידים בפני שמש וגשם, ואינם מתבלים מהר, לעומת רהיטי עץ או במבוק. במידה ויש לכם פרגולה המסוככת על הרהיטים, מומלץ לרכוש רהיטים מעץ או מבמבוק. רהיטים אלה משתלבים נהדר עם פרגולות עץ גדולות, והם מאד מסוגננים. ניתן לרכוש ריהוט גן כזה בשלל צורות וסגנונות, וכל אחד יכול למצוא את הסגנון המועדף עליו.

סגנון – בחירת סגנון הרהיטים תלוייה באופי הגינה שלכם. אם המראה הכללי הוא של "בית בכפר", יהיה עדיף לבחור ריהוט גן מעץ או במבוק, המוסיף לאווירת הגן חן מסוג מסויים, ואם אתם משתמשים בגינת הבית באופן קבוע כמקום לאכול בו או לאירוח, מומלץ לחשוב על ריהוט גן ממתכת חזקה ועמידה לשימוש ממושך. גם רהיטי מתכת מגיעים במגוון סגנונות, וניתן למצוא כיום ריהוט גן משולב מתכת עם זכוכית או עץ עם זכוכית וכדומה.

מערכות שלמות – ריהוט גן, כמו ריהוט לבית, מגיע גם במערכות ישיבה שלמות, הכוללות ספה, כמה כורסאות ושולחן אירוח. ניתן למצוא גם מערכות ישיבה סביב שולחן גינה מרהיב עם כסאות תואמים וכדומה. לכל בחירה כזו תצטרכו לתת את דעתכם גם על כיסויים לכל פרטי הריהוט, ובמיוחד לכסאות ולספות, שכן גם בתחום זה יש מבחר גדול מסוגים שונים של מזרונים וכיסויים בצורות וצבעים שונים.

שמשיות לגינה – אם אתם מיעדים חלק מהאירוח והישיבה בגינה במרכז הגינה, יש לבחור שמשיות ובסיסים, שיהיו גדולים וחזקים מספיק, כדי לסוכך מעל שולחן האוכל שלכם בשעות החמות של היום. בבחירת בסיסים לסוככים יש שתי שיטות לייצוב הסוכך: על ידי בסיס של מתכת כבדה, או בסיס פלסטיק, שממלאים אותו במים. היתרון של בסיס הפלסטיק, הוא שברגע שרוצים להעבירו ממקום למקום, מרוקנים את המים, וכל העסק הופך הרבה יותר קל להעברה.

נדנדות לגינה – לא מדובר בנדנדות לילדים, אלא בספות נדנדה עם סוכך, המותאמות לשניים או שלושה יושבים. בדרך כלל אלה נדנדות ממתכת מסיבית, המייצבת את הנדנדה.

בחירת ריהוט גן ניתן לעשות דרך האינטרנט, אבל  מומלץ לגשת לאולמות תצוגה, כדי לבדוק את הפריטים באופן מעשי ולא רק להתרשם מתמונות יפות.

גשו לאולם התצוגה שלנו: קפיטול ריהוט גן

רהיטים לגינה, חצר ועוד
רהיטים לגינה, חצר ועוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content