קייטרינג אסאדו – קריירה עם בשר

קייטרינג אסאדו – קריירה עם בשר

אם אתם מחפשים את עתידכם המקצועי בזירה שיש בה אקשן מתמיד, מפגש בלתי אמצעי עם קהל לכל גווניו, גיוון אין סופי והרבה אנרגיות, קייטרינג אסאדו עשוי להציע לכם את התמהיל המושלם שיש בו כל מה שרציתם, והרבה יותר.

מהו אסאדו?

אסאדו היא שיטת צליית בשר פופולארית וייחודית שמקורה, בדומה לכל שיטת צליית בשר משובחת אחרת, במטבח הדרום אמריקני ותפוצתה בכל רחבי העולם המודרני הולכת וצוברת תאוצה עם הזמן, כשהיא זוכה לכתר כאחת השיטות המומלצות ביותר לצליית בשר וכאחת האופציות המועדפות על חובבי הבשר בעולם כולו. הליך הצלייה בגישה זו מושתת על שילוב מדויק של מרחק נכון בין הבשר לאש, על טמפרטורת צלייה ספציפית ועל שעות צלייה ארוכות אשר מתמזגים יחד לתוצר מושלם בדמות בשר נימוח, רך, מהביל ומרגש שחובבי הבשר אינם יכולים לעמוד בפניו.

מהו תפקידו של הגרילמן המופקד על דוכן האסאדו?

בשונה מאלמנטים אחרים המייצגים את הפן הגסטרונומי באירועים מכל סוג, קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים ולאירועים גדולים משמש באירוע על תקן של מחולל אווירה רב עוצמה כשהוא מוצב בלב זירת האירועים, מדיף סביבו ניחוחות משכרים ומושך את תשומת ליבם של המוזמנים הממתינים בציפייה דרוכה ונרגשת לתוצר הסופי. כאיש המקצוע המופקד על צליית הבשר הנכונה, לגרילמן תפקיד רב רושם באירוע, כשהוא מציג לאורחים את הליך צליית הבשר, נוטל חלק פעיל בהתרגשות הכללית ומשיב לשאלות נרגשות בנוגע למנה המושלמת הממתינה לאורחים בסיומו של התהליך. עם תום הצלייה, מומחה האסאדו פורס את נתחי הבשר המרשימים לנתחים אישיים, מזמין כל אורח לבחור את הנתח המועדף עליו ומכוון אותו לבחירת סלטים טריים וצבעוניים מהבר הסמוך, להשלמת התמונה הססגונית. לעמוד קייטרינג לאירועים בבית

קייטרינג על האש

מהם היתרונות הגלומים בתפקיד?

כמומחה המוצב מאחורי דוכן האסאדו בחתונות, באירועים עסקיים, באירועים קטנים ובאירועים ביתיים מכל סוג, הגרילמן המופקד על הדוכן מככב כאיש מפתח באירוע, כאשר הניחוחות המשכרים והליך הצלייה הגלוי לעין הופכים אותו לאחת מהדמויות הבולטות ביותר בסביבה. מעבר לכך, המפגש הרצוף עם קהלים מכל הגוונים ועם סגנונות אירועים מכל סוג וצבע מספקים למומחה האסאדו אקשן בלתי נגמר, שמחה בלתי פוסקת וגיוון אין סופי, כאשר בכל יום סביבת העבודה שונה מזו שקדמה לה ומזו שתופיע מחר ומפתיעה בכל פעם מחדש. לעמוד קייטרינג אסאדו לחתונה

למי מתאים התפקיד?

אם אתם חובבי בשר מושבעים, אם אתם נהנים לככב במרכז העניינים ואם מתאים לכם להיות ממוקמים במרכז תשומת הלב של קהלים בכל סדר גודל, אתם בכיוון הנכון. אם אתם אדיבים, סבלניים, חייכניים ומיומנים בניהול שיחה קלילה התורמת רבות לעיצוב האווירה הנכונה באירוע, תמצאו שהעבודה כמומחה אסאדו בקייטרינג לאירועים תפורה בדיוק למידותיכם ותעניק לכם סיפוק אין סופי, חידוש, רעננות וגיוון שלא תמצאו בכל הצעת עבודה אופציונלית אחרת.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר מאסטר מיט – קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content