קבלני בנייה – ענף מגוון ומרתק למדי !

קבלני בנייה – ענף מגוון ומרתק למדי !

אחד התחומים המרכזיים והמדוברים בימינו הינו תחום הנדל"ן וקבלני הבניין – שכן כל בניית בית ומבנה הובלו על ידי קבלן ולאחר סיום הבנייה וקבלת המפתח הם בעלי האחריות. השיחות בנוגע לנושא עוסקות במחירים, קרקעות, עלויות, עבודות בנייה ועוד.

ענף הבנייה הינו נרחב למדי והוא מתחלק למספר ענפים נוספים – ענף הבנייה (חשמלאות, מעליות, עבודות אבן וכו'), פיתוח ותשתיות – (הנחת קווי ביוב, התקנת רמזורים, עבודות אספלט וכו'), בניית גשרים (ניקוז לגשרים, קונסטרוקציות פלדה לגשרים ועוד), משאבות לרבות תחנות שאיבה וטורבינות, ממגורות לרבות מגדלי מים וכו', בניית נמלים כולל בניית רציפים ועוד. כאשר בוחרים קבלן, יש לוודא כי הוא רשום בפנקס הקבלנים, עומד בכל התנאים, בקיא בתקנים ונמצא תחת פיקוחו של משרד הבינוי והשיכון. כמו כן, יש לבדוק האם מדובר על קבלן קטן או על חברה גדולה אשר עוסקת בתחום הקבלנות והיזמות.

איך לאתר את הקבלן המתאים ביותר ?

אם אתם מחפשים קבלן בנייה מקצועי, יהיה עליכם לבחון את שוק הקבלנות ולבחור בקבלן אשר מתאים לפרויקט שלכם (בנייה קלה, בנייה קונבנציונאלית, בנייה ירוקה, וכו'), לבקש לראות תוכניות של המבנה המדובר, לבחון את סביבתו של המבנה, לדרוש ערבויות לבנייה, לעיין בדוגמאות של פרויקטים שביצע בעבר ולהתרשם מניסיונו.

במידה ואתם מתכננים לבנות בית פרטי, יהיה עליכם לבקש מהקבלן להציג ביטוח לעובדים וכמובן לוודא כי אין חריגות בנייה וכי התהליך מאושר. במידה ואתם מחפשים חברה גדולה אשר עוסקת ביזמות ובנייה, מומלץ עבורכם לבחור בחברה וותיקה ויציבה אשר מתמחית בבנייה מסחרית, ציבורית ופרטית, רשומה אצל רשם הקבלנים, חברה בארגון קבלני בנייה ומעסיקה צוות מקצועי, איכותי ויעיל.

אל תתפשרו על הקבלן והמתווך שלכם !

באמצעות קבלני בנייה מקצועיים, אחראיים ואמינים אשר עובדים בשקיפות מלאה, עוסקים בתחום הבנייה במשך שנים רבות, ביצעו מגוון פרויקטים, עובדים עם הציוד המתקדם ביותר ( כמו למשל: מנופי צריח, טרקטורים, פטישי אוויר, איזמלים, ציוד לקידוח וניסור בטון ועוד), לא חורגים מהתקציב ועומדים בלוח הזמנים שנקבע מראש, תוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

כמובן שיהיה עליכם לקבל שירות מיועצי נדלן מנוסים ומקצועיים אשר מקשיבים ללקוח ויודעים כיצד למצוא לכל אדם יחיד, בני זוג או משפחה את הנכס המתאים מבחינת צרכים ותקציב. קבלן מקצועי ואחראי ומתווך ישר, מנוסה וקשוב יסייעו לכם למצוא את מבוקשכם ולעבור את התהליך (הלא פשוט) בקלות יחסית ובמהרה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content