פרצו לכם לבית? מה עושים?

פרצו לכם לבית? מה עושים?

 מאת: www.keylock.co.il

כמה מעצבן זה יכול להיות כשחוזרים מבילוי לילי, ומוצאים כי הבית שלכם נפרץ, החפצים שלכם זרוקים על הרצפה באי סדר מבולגן, ועוד רגע תתחילו להבין מה גנבו לכם מהבית. כאשר קורה דבר כזה יש להתקשר למשטרה, שתגיע למקום באופן מיידי עם ניידת זיהוי פלילי, על מנת לרשום את התלונה שלכם ואת רשימת החפצים שנגנבו. במקביל עליכם לצלצל לחברת הביטוח שלכם ולמנעולן מקצועי. אם יש לכם בעל מקצוע שאיתו אתם עובדים באופן קבוע, קראו לו, ואם לא, הזמינו מנעולן בפתח תקווה אם אתם גרים בעיר זו.

למיקום המנעולן יש חשיבות גדולה, מכיוון שאתם זקוקים להחלפת המנעול עוד הלילה, כדי שלא תשארו עם דלת פרוצה בשעה שאתם ישנים וחולמים על כל הדברים שנגנבו לכם. נכון, הסיטואציה הזו לא נעימה, אבל מנעולן מקצועי יחזיר לכם את הבטחון האישי, והקפידו כי בפעם הזו יותקן לכם מנעול חזק, שאפשרות הפריצה שלו מאד קשה.

איך לבחור מנעולן בפתח תקווה

בהנחה שאתם גרים בפתח תקווה, ואין לכם מנעולן קבוע, או שהמנעולן הקבוע שלכם עבר למקום אחר בארץ, מוטב שתחפשו מנעולן באינטרנט בשעת לילה מאוחרת זו. אל תלכו על מודעת הפרסומת הראשונה שתתקלו בה באינטרנט, ומומלץ לעשות השוואה מהירה גם כשמדובר בשעת לילה מאוחרת, ואולי בגלל השעה. על עבודת לילה גובים מנעולנים יותר כסף מאשר בשעות היום והדבר מובן. אבל יש להבין מה תהיה עלות העבודה, ומה המהירות שהמנעולן יוכל להגיע אליכם. כדי לבחור מנעולן בפתח תקווה יש להקפיד על הדברים הבאים:

  • שיש ברשותו תעודת הסמכה של מנעולן מורשה
  • שיש ברשותו תעודת יושר מהמשטרה
  • שהוא יודע לפרוץ ולהחליף את כל סוגי המנעולים
  • שהוא נותן אחריות על העבודה והחלקים שהוא מחליף
  • שיש לו נסיון ומוניטין

נכון שבשעת לילה מאוחרת לא לכל אחד יש את הסבלנות לבדוק את כל הדברים הללו, אבל הם מאד חשובים. אתם הולכים להפקיד את הכניסה לבית שלכם בידי אדם שאינכם מכירים, ולכן בדיקות אלה מאד חשובות.

סדר הפעולות לאחר פריצה לבית

ניתן לסכם את הפעולות הנדרשות לעשות לאחר שגיליתם כי ביתכם נפרץ באופן הבא:

  • צלצלו למשטרה כדי שיגיעו ויבדקו את המקום, ירשמו את התלונה שלכם ואת רשימת החפצים שנגנבו.
  • צלצלו לחברת הביטוח שלכם ודווחו על הפריצה. הם כבר ינחו אתם לגבי מה עושים הלאה.
  • הזמינו מנעולן בפתח תקווה כדי שיחליף או יתקן את המנעול הפרוץ על מנת שתוכלו לישון בלילה בבטחה. אם העבודה הנדרשת לתיקון או החלפת המנעול בדלת מסובכת וכרוכה בזמן ממושך והרבה רעש, יכול מנעולן מקצועי להתקין לכם מנעול זמני עד לשעות הבוקר שבהם הוא יגיע עם כל מה שנדרש, כדי להחליף את המנעול או את הדלת כולה וכדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content