עשרת הדיברות לבחירת סורגים לבית

עשרת הדיברות לבחירת סורגים לבית

כמעט ולא נותרו בעידן של ימינו בתים אשר אינם מתקינים מערכת של סורגים על גבי החלונות. משפחות רבות בוחרות לישון בשקט בלילה, ומתקינות סורגים על מנת למנוע פריצות וגניבות. למעשה, התקנה של סורגים על גבי החלונות בבית היא צעד יעיל ביותר, המעניק ביטחון, וגם זול בצורה משמעותית מאמצעי הגנה אחרים כמו אזעקות, מצלמות אבטחה ועוד.                                 

מדוע חשוב להתקין סורגים בבית?

החשיבות של התקנת סורגים על גבי כל החלונות בבית נחלקת למספר קריטריונים:

  • ביטחון: בראש ובראשונה סורגים נועדו על מנת למנוע פריצות וגניבות. התקנה של סורגים עשויה להרתיע את הפורץ, לגרום לו לוותר על פריצה לבית שלכם, ומקשה על עבודתו. כיפוף והזזה של סורגים לוקחת זמן, וגם גורמת לרעש, לכן רוב הפורצים יוותרו על התענוג ויעברו לקורבן הבא.
  • בטיחות: שנית, סורגים הם אופציה מצוינת לשמירה על ביטחון של ילדים קטנים בבית. ילדים קטנים הם יצורים סקרנים אשר נהנים לעלות ולטפס על כל דבר, גם איפה שאסור. לא אחת אנו נתקלים במקרים של ילדים, אשר טיפסו על עדן החלון ונפלו מקומות גבוהות, במקרה הטוב אל פציעתם, ובמקרה הרע אל מותם. התקנת סורגים היא אופציה טובה למניעה של אסונות מן הסוג הזה.

כיצד לבחור סורגים מתאימים?

בחירה של סורגים היא אינה עניין של מה בכך, ויש להקדיש לכך תשומת לב רבה על מנת לבחור את הסורג המתאים למקום המתאים. הכנו בעבורכם מדריך מקוצר לבחירה מוצלחת של סורגים.

  • סוג הסורגים: בראש ובראשונה חשוב מאוד שתבחרו את סוג הסורג בו אתם מעוניינים. קיימים שני סוגי סורגים בשוק: סורגים קבועים, אשר ברגע שאתם מתקינים אותם על גבי החלונות לא ניתן להזיזם, וסוג חדש יותר של סורגים נפתחים, אשר מאפשרים פתיחה וסגירה של הסורג במקרה הצורך.
  • מבנה הסורגים: הפרמטר השני בו עליכם להתחשב הוא מבנה הסורג. חשוב מאוד לבחור סורגים בעלי מרווחים קטנים מספיק, על מנת שאף ילד לא יוכל לתקוע את ראשו.
  • איכות הסורגים: איכות הסורגים חשובה מאוד לצורך מילוי תפקידם. ראשית חשוב מאוד לבחור סורגים בעלי איכות טובה, מחומר מגלוון, כאשר עוביו של כל סורג הוא לפחות 2.5 ס"מ. נוסף על כך, חשוב מאוד לבחור בסורגים אשר הריתוכים שלהם עשויים בצורה טובה ולא רשלנית, ואינם מועדים לפריצות.
  • אסתטיקה: לבסוף, לאחר שדאגנו בצורה מושלמת לביטחון ולבטיחות של השוהים בבית, כעת נוכל להתייחס גם לאסתטיקה של הסורגים. החלונות הם חלק חשוב מאוד בבית, ותוספת של סורגים משנה מאוד את המרחב אשר נשקף דרכם. על מנת לשמור על הנעימות תוכלו לבחור סורגים מעוצבים ואסתטיים לשימוש.

בחירת סורגים חשובה

הסורגים בבית מאפשרים לנו להרגיש בטוחים יותר, ומונעים פריצות וגניבות. לכן, חשוב מאוד להקפיד בבחירה של סורגים איכותיים וטובים, על מנת שהם יוכלו למלא את תפקידם כראוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content