עטים ממותגים

עטים ממותגים

אחד ממוצרי הפרסום השימושיים והיעילים ביותר כבר שנים ארוכות – וגם כזה שממשיך לפרסם גם זמן רב לאחר הרכישה הם עטים ממותגים. עט ממותג הוא, בפשטות, עט שעליו מודבק או מודפס הלוגו של העסק שלך, כמו גם פרטים יבשים כמו דרכי יצירת קשר. היופי שמאחורי מוצר הפרסום הזה הוא כפול: מצד אחד, מדובר במתנה הניתנת לחבר, שותף עסקי או קולגה – ומצד שני, העט נשאר שימושי זמן רב, ובעצם מהווה כלי פרסום לכל דבר ועניין.

טיפים לבחירת עטים ממותגים

כאשר אתה בוחר לרכוש עטים ממותגים עבור העסק שלך, עליך לערוך תהליך של חשיבה לפני כן: חשיבה על מהות העסק, הצרכים, התקציב, קהל הלקוחות המועדף ועוד. כמו-כן, עליך לשאול את עצמך האם אתה מכוון יותר לאיכות – כלומר, מעט עטים יוקרתיים ויקרים, או כמות – המון עטים זולים ופשוטים. חשוב לדעת כיצד לבחור את העטים ולהתייעץ עם מומחים בתחום, וזאת על מנת למקסם את התועלת מהעטים.

לנוחיותכם, ערכנו עבורכם מספר טיפים חשובים לפני קניית עטים ממותגים לעסק שלכם:

  • אל תתפשרו על האיכות: גם אם העסק שלכם במהותו מעניק עטים במתנה לאנשים רבים, כמו למשל אולמות אירועים וכו', אתם עדיין יכולים להתקדם לעטים מרשימים ויוקרתיים ולהעניק אותם למספר אנשים מצומצם יותר, והצעד הזה יסייע למתג אתכם ולהניף אתכם גבוה יותר.
  • כמות גבוהה ובזול: עטי פלסטיק פשוטים וזולים יכולים להוות מוצרי פרסום יעילים לכשעצמם, גם כאשר הם לא יוקרתיים במיוחד. חשוב לדעת מתי להשתמש בהם ומתי להשתמש בעטים יוקרתיים יותר ולדעת לחלק אותם בהתאם.
  • רכשו מתנות לחוג מצומצם של אנשים: אחת המתנות היוקרתיות ביותר שאנשי עסקים רבים בוחרים לרכוש לקולגות שלהם או לשותפים העסקיים הוא עט יוקרתי במיוחד. עטים כאלו מגיעים מתוך קופסא או מארז יוקרתי, עשויים ממתכת ומעוצבים באופן ייחודי ומרשים במיוחד.

חיזוק תחושת הסולידריות

מלבד מיתוג העסק, לעטים הממותגים יש תפקיד נוסף, משמעותי לא פחות: חיזוק תחושת השותפות והסולידריות בין העובדים שלכם. חשבו על זה כך: כאשר כל העובדים שלכם ישתמשו באותם העטים עם אותו המיתוג, יכתבו באותם דפים ממותגים וישתמשו במעטפה ממותגת – הדבר יסייע להם יותר בחיזוק תחושת הסולידריות שלהם ובחיזוק המיתוג הפנים-ארגוני.

הפיצו כמה שיותר רחב

השימוש הרחב ביותר בעטים ממותגים הוא במסגרות כמו כנסים עסקיים, אירועים, השקות ומסיבות. במקרים כאלו, התפוצה היא רחבה יותר והדבר מסייע רבות לחיזוק המותג בקרב הקהל הרחב, הלקוחות הפוטנציאליים והשותפים העסקיים הכל-כך נחוצים להמשך שגשוגו של העסק שלכם.

בעל עסק, חושב להתקדם לעטים ממותגים יוקרתיים שיסייעו בבניית מותג חזק ועוצמתי? אל תתפשרו על בינוניות – נתיב מדיה תספק לכם עטים לכל מטרה וצורך, לכל תקציב ובכל עיצוב שתרצו. לפרטים נוספים, ייעוץ והצעת מחיר צרו איתנו קשר בטלפון או באתר ונחזור אליכם בהקדם>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content