ניקיון לפני אכלוס דירה

ניקיון לפני אכלוס דירה

מסירת הדירה הוא לא הקשר האחרון בין לקוח לקבלן. מדוע? כי לפרויקטים כאלה ישנה אחריות קבלן. בפרק זמן מסוים שנקבע לאחר רכישת הדירה על החברה הבונה לבצע בדיקה לנכס כדי לדעת שהכל בסדר. כמו כן, קחו בחשבון שכמעט בכל פרויקט חדש עלולות לצוץ תקלות שבהן יטפל הקבלן. ניקיון דירה לפני אכלוס שמבוצע בצורה יסודית לא רק למתן הרגשה טובה, אלא גם לטובת בטיחותו של הלקוח, הוא עניין חשוב מאוד לשם כך כדאי להזמין חברת ניקיון מקצועית.

מנקה או חברת ניקיון מקצועית?

אם תכנסו לבית שכמעט מוכן, כלומר נותרו כמה שבועות עד למסירה, אתם תגלו שם מודעות של מנקות אשר מציעות לקבלן את השירות שלהן. מצד שני אפשר להזמין שירות ניקיון. שני השיטות הן בסדר, אבל האמת היא שמבחינת זריזות, שימוש בציוד מתקדם וניסיון, היתרון הוא של חברת הניקיון. כאשר מדובר בבניין גבוה במיוחד שעומד לפני מסירה, למשל בניין שיש בו מעל 100 דירות, רצוי לעבוד עם כמה צוותים של חברת ניקיון.

יש לייחס חשיבות רבה לבטיחות

מסירת נכס נקי ומסודר ללקוח זהו עניין חשוב ובסיסי בכל אשר נוגע לשירות לקוחות. יחד עם זאת, הניקיון הוא פקטור משמעותי מבחינת בטיחות. חשוב מאוד להסיר כתמי בטון, הצטברות אבק, צבע או כל דבר אחר מכל חללי הבניין ולא רק הדירות. תארו לכם ביום ההובלה אחד הדיירים או המוביל עצמו מחליק. לכן חשוב להזמין שירות ניקיון אשר עובדיו מגיעים מצוידים עם מכשירים שהופכים לא רק את הדירות נקיות אלא גם את חדר המדרגות, המעליות, הקומות והחניה. אל תיקחו סיכונים מיותרים.

מדוע כדאי להזמין חברת ניקיון למטרה זו

מעבר ליתרונות שצוינו, כדאי לעבוד עם חברת הניקיון מכיוון שהעבודה תתבצע בזריזות מכיוון שמדובר בצוות או אפילו כמה צוותים. כך תמנעו את דחיית המסירה. אם אחד העובדים חולה, יימצא לו מחליף, אבל אם מנקה חולה, זה יכול לדחות את המסירה וזה כבר ממש מצב לא נעים. בכל מקרה, כאשר מדובר בניקיון לפני מסירה, חשוב להקפיד שלא יקרה מצב שרק עובד אחד אחראי על הניקיון של הדירה, במיוחד אם מדובר בפרויקט גדול.

אם החברה שלקחתם מתמחה גם בשירותי ניקוי ספות מומלץ לחדש גם את הספה לקראת הכניסה לבית החדש.

באדיבות: פוליש ברקת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content