מתקני הרמה מסוגים שונים

מתקני הרמה מסוגים שונים

עגורן הוא מתקן הרמה אשר מיועד לעבודה במקומות אשר יש בהם צורך להרים ולשנע מטענים מסוגים שונים ממקום למקום. מתקני הרמה אלה ממוקמים על פי רוב על זרוע בעלת מתקן הנעה אשר מאפשר את העתקת המטענים ממקום למקום בהתאם לצורך. מתקני הרמה אלה מתוכננים לצרכים מגוונים ביותר ולמשקלים שונים, ולכל אחד יש ייחודיות משלו ללא כל צל של ספק.

מתקני הרמה משמשים לצרכים מגוונים ובמקומות שונים לרבות אלה:

  • אתרי בנייה
  • מפעלי ייצור
  • בתי מלאכה
  • מחסנים לוגיסטיים
  • מוסכים
  • חצרות של בתים פרטיים

סוגים שונים של מתקני הרמה

כפי שנאמר, מתקני הרמה משמשים במקומות שונים ולצרכים מגוונים למדי. יש מתקני הרמה אשר בנויים על זרוע ארוכה אשר מחוברת בשני קצותיה לקירות המבנה ויש מתקני הרמה אשר מחוברים לזרוע בקיר אחד ויש מתקני הרמה בצורת גשר וכדומה. עגורן כזה כולל בלם מיוחד, וכן כמה מהירויות הרמה שונות לצרכים השונים, המתקן כולל פאנל הפעלה הנע איתו ממקום למקום אשר מאפשר למפעיל לשלוט בו בצורה מירבית בסופו של דבר.

בחירה של מתקני הרמה

מתקני הרמה נחשבים לציוד מקצועי והם מיוצרים על ידי יצרנים שונים ברחבי העולם. על מנת לבחור עגורן בצורה נכונה לצרכים שלכם יש להזמין איש מקצוע למקום על מנת שיבדוק את האפשרויות השונות להתקנת המתקן בהתאם לסוג המבנה, התשתית הקיימת והצרכים המדוייקים של המזמין. על מנת לבחור במתקן ההרמה האופטימאלי יש מן הסתם מטבע הדברים לברר היטב מה הם המשקלים אשר המתקן יידרש להרים, לאיזה מרחק ובאיזה תדירות. איש המקצוע לוקח בחשבון את כל הפרמטרים הללו כדי לסייע לכם להחליט על מתקן ההרמה היעיל ביותר מבחינת הצרכים שלכם והתקציב אשר בסופו של דבר עומד לרשותכם בעניין זה.

מתקני הרמה מגיעים עם תוספות שונות לבחירה כדוגמת שרשראות נירוסטה, וו הרמה מצופה ברונזה, גלגלי נסיעה מברונזה, וו הרמה מנירוסטה, מנועים ולוחות חשמל אטומים וכיוצא באלה. זקוקים למתקן הרמה? פנו רק לחברה מקצועית ומנוסה בתחום זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content