מעבר דירה בחיפה מבניין ישן – עולה יותר?

מעבר דירה בחיפה מבניין ישן – עולה יותר?

מעבר מבניין ישן לא חייב לפגוע בכיס

מעבר של דירה מבניין ישן לבניין חדש הוא דבר מרגש ומרענן. עם זאת, מדובר בהוצאה כספית לא פשוטה שכוללת הן את ההוצאות על הדירה החדשה והן את ההוצאות על בעלי המקצוע, כמו חברת הובלות בקריות. חשוב להבין שניתן להפוך את ההוצאה על מעבר הדירה מהבניין הישן לכזו שאינה שונה ממעבר דירה מבניין חדש. עם זאת, ישנם דברים רבים אחרים אשר עשויים להיות זולים יותר כאשר עוברים מבית ישן לבית חדש יותר. בשורה התחתונה – מדובר באיזון של העלויות הכספיות. מעבר מבניין ישן בסופו של דבר עשוי לעלות פחות, יותר או אותו דבר כמו מעבר מבניין חדש.הובלות בחיפה והקריות

גורמים המשפיעים על העלויות

יש מספר דברים שעשויים להשפיע על עלות המעבר בחיפה כאשר מדובר בבניין ישן:

  • הובלה – התנאי המגביל העיקרי מבחינה כספית בבניינים ישנים הוא החוסר במעליות, אשר גורם למובילים לעבוד קשה יותר ובמשך זמן ארוך יותר. ברוב הבניינים הישנים בהם אין מעלית תדרשו לשלם תשלום גבוה יותר עבור ההובלה. בתחום ההובלות בקריות עשויה אף להיות מאתגרת יותר מערים אחרות עקב נוכחותה על הר ועקב הבניינים הישנים הגבוהים שלה.
  • שיפוצים – לעתים תרצו לשפץ את דירתכם הישנה על מנת להעלות את ערכה לפני מכירתה. שדרוג של דירה ישנה עולה יותר משיפוץ של דירה חדשה. לעומת זאת, אם אתם מתכוונים לשפץ רק את הדירה אליה אתם עוברים, מדובר דווקא בתהליך משתלם כיוון שיהיה קל וזול יחסית לשפץ את הדירה החדשה.
  • קניית ריהוט – לרוב בדירה הישנה יהיה ריהוט מיושן אשר ייתכן ותרצו לזרוק ולכן גם לקנות חדש. קנייה של ריהוט עשויה להעלות את המחיר של המעבר, אך אם משאירים את הריהוט הישן ומעבירים אותו ניתן לחסוך בעלויות.

בחרו באנשי מקצוע שמספקים לכם מחיר משתלם

ישנם אנשי מקצוע רבים המעורבים בתהליך מעבר הדירה ובראשם חברות הובלות בקריות. חשוב לבצע סקר שוק מקיף בנוגע לבחירת אנשי המקצוע ולוודא שאתם מקבלים מחיר הגיוני שיאפשר לכם לחסוך עלויות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content