מהם השירותים שמספק עו"ד משפחה

מהם השירותים שמספק עו"ד משפחה

תחום דיני המשפחה הוא תחום נרחב מאוד

עו"ד משפחה הוא עורך דין אשר מומחה בדיני משפחה. תחום דיני המשפחה הינו תחום משפטי נרחב ביותר אשר מכיל בתוכו הרבה מאוד תחומים שונים הקשורים לחיי המשפחה, ובעיקר כאשר מתעוררות בעיות במשפחה. מאחר ותחום דיני המשפחה הוא תחום מאוד נרחב, עורך דין לדיני משפחה חייב להיות בקיא ומקצועי בכל התחומים שנכללים תחת תחום זה. כמו כן, מאחר והתחומים הללו הם לרוב תחומים רגישים, עורך הדין צריך להיות אדם רגיש ומתחשב אשר יודע לתת יחס בינאישי מתאים עבור כל אחד מסוגי המקרים השונים.

עו

השירותים שמספק עורך דין לדיני משפחה

  • גירושין – אחד התחומים הנפוצים ביותר בקרב עו"ד משפחה הוא תהליכי גירושין. תהליכים אלו לרוב מלווים בייעוץ משפטי מאחר וצריך לחתום על הסכמי גירושין, לחלק משמורת על הילדים, ולחלק רכוש משותף בין בני הזוג. עקב כך, ליווי של עורך דין הינו הכרחי ביותר בתחום הגירושין.
  • תביעת מזונות – גירושין לא תמיד נגמרים בצורה יפה, וישנם מצבים בהם הגרוש או הגרושה אינם משלמים את המזונות שאליהם הם התחייבו בהסכם הגירושין. מאחר וכסף זה הינו הכרחי עבור הצד השני, ניתן להיעזר בעו"ד משפחה על מנת לקבל את המזונות שמגיע להם.
  • הסכם ממון – בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות חותמים על הסכם ממון טרום הנישואין. הסכם הממון נועד להגן על הרכוש שכל אחד מבני הזוג צבר טרם הנישואין, כך שבמקרה של גירושין, הצד השני לא יוכל לתבוע את הרכוש הזה כרכוש שלו. מאחר והסכם זה הינו חוזה משפטי לכל דבר, יש צורך בעריכת החוזה על ידי עורך דין מוסמך בדיני משפחה.
  • ירושות וצוואות – צוואה היא משפט משפטי מחייב אשר מגדיר מי מבני המשפחה יקבל איזה רכוש. חשוב מאוד לערוך את הצוואה בפני עורך דין, שכן בשביל שהצוואה תהיה קבילה היא חייבת להיות חתומה בפני עד, ועורך דין נחשב לעד מתאים. כמו כן, מינוי עורך דין אחראי על הצוואה והירושה מגדיר באופן ברור אדם אשר אחראי על חלוקת הירושה, ומונע סכסוכים בין בני המשפחה בזמן הקראת הצוואה וחלוקת הירושה.

איך בוחרים עורך דין טוב לדיני משפחה

תחום דיני המשפחה הוא תחום מורכב ומסובך, אשר לרוב נוגע בנושאים כואבים ולא קלים. לכן, חשוב לעבור את התהליכים הללו בליווי של עורך דין מקצועי ומנוסה אשר ייצג אתכם כראוי. לכן, לפני שבוחרים עו"ד משפחה לצורך גירושין, כתיבת צוואה, חתימה על הסכם ממון, או כל עניין אחר, חשוב לבצע מחקר מקיף ולקבל המלצות על עורכי דין טובים. בחירה בעורך דין מקצועי ומנוסה אשר יודע לתת יחס אישי ומכיל, תעזור לכם לעבור את התהליכים המשפטיים האישיים כל כך בצורה חלקה יותר ואפילו נעימה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content