כל מה שצריך לדעת על מנעולן לרכב

כל מה שצריך לדעת על מנעולן לרכב

הטיפים המעולים והיעילים למציאת מנעולן לרכב, זמין, זריז והגון!

מנעולן לרכב שבא לכל מקום

התפקיד המקצועי של מנעולן רכב הוא לבצע פריצה מבוקרת עבור לקוחות. הצורך בהזמנת מנעולן יכול להתעורר לאחר אובדן, גניבה או פשוט שיכחה של צרור מפתחות. איש מקצוע מיומן מבצע פעולת שחזור, וזאת רק בכפוף להצגת מסמכי בעלות מקוריים של בעל הרכב בהתאם לתעודת זהות. סיטואציה אחרת יכולה להיות עסק המזמין פורץ מנוסה עבור אחד הרכבים, וכאן עליו להציג מסמכים של מיופה כוח מטעם בעל העסק.

הפריצה מתבצעת בצורה מדויקת, ומונעת הוצאות נוספות עבור בעל הרכב. מלבד הפריצה עצמה צריך מקצוען אמיתי כדי לספק ללקוח סל שירותים נרחב הכולל:

–          שכפולי מפתחות לרכב

–          קידוד של מפתחות

–          פריצת מנעולי הגה

–          תיקון מערכות נעילה

–          פתיחת תא מטען מכאני או חשמלי

–          שיפוץ ותיקון שלטי רכב

–          תיקון והחלפת קודנים

מיומנות לצד תעודות הסמכה

שירותי המנעולנות ניתנים על ידי אנשי מקצוע ודורשים מיומנות וניסיון. על מנעולן לרכב להכיר את שיטות האבטחה החדשות של הרכבים, להגיע במהירות אל השטח ולספק יחס אישי ואדיב. בנוסף, הוא גם מחויב לעמוד בכללי אתיקה ולהחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל. לא כל בעל מלאכה יכול להציע שירותי מנעולנות, ולכן כדאי לבדוק היטב את ההסמכה והניסיון של העסק.

מנעולן לרכב צריך להיות רשום בעמותת המנעולנים הישראלית והבינלאומית. זו עמותה המאגדת את עבודתו של בעל המקצוע המורשה מטעמה, מקבלת פניות ומעבירה הסמכות מיוחדות או עדכונים בתחום האבטחה. עליו לעבור הכשרה מיוחדת, ולהחזיק בתעודה הנקראת "תעודת מנעולן מורשה". אדם החבר באמנת השירות יחתור לתת שירות מקצועי ואיכותי ויזכה להמלצות. לעומתו, סתם חובבן אשר אינו מקפיד על שירות אדיב והוגן ללקוחות עשוי לגרום עוגמת נפש ונזקים בלתי הפיכים.

זמינות ומחיר הוגן

דרישה נוספת ממנעולן לרכב היא זמינות של 24 שעות ביממה. אי אפשר לדעת מתי נזדקק לשירותי פריצה, בין אם מדובר על אמצע הלילה או על שעות הצהריים. הוא צריך להגיע תוך 15-30 דקות לכל היותר אל מקום האירוע. עליו להופיע עם ציוד מתאים, להחזיק בארגז הכלים הדרוש ולבצע עבודה בטוחה מבלי לפגוע בלקוח, ברכב או בסביבת הנהגים.

עוד דרישה שכדאי לציין היא מחירים הוגנים וסבירים. מנעולן לא מקצועי עשוי לנצל את מצבו של הלקוח, ולגבות מחיר יקר אשר אינו עומד בקריטריונים של עמותת המנעולנים. מחיר השירות נקבע על פי סוג הפריצה, דגם הרכב ואופי העבודה. אסור למנעולן לדרוש מחיר יקר אשר אינו עולה בקנה אחד עם המחירון המקובל. מצד שני, המחיר לא אמור לבוא על חשבון שירות מקצועי ולא מתפשר.

לסיכום, מערכות הנעילה המשוכללות של רכבים דורשות התייחסות מקצועית. כמעט כל הרכבים מאופיינים במערכות נעילה ואזעקה מתקדמות ויש להכירן היטב. מנעולן לרכב הוא איש המקצוע היחיד המסוגל להתמודד עם מערכות מן הסוג הזה ולעזור ללקוחות בזמן אמת.

המאמר בחסות אבי הרשקו מפתח הלב – מנעולן לרכב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content