כך תבחרו שולחנות לגן ולמרפסת

כך תבחרו שולחנות לגן ולמרפסת

אם יש לכם גינה, חצר או מרפסת, אתם בוודאי רוצים שיהיה לכם ולאורחים איפה לשבת. במאמר זה תמצאו את כל הטיפים החשובים שיסייעו לכם לבחור שולחן גינה בצורה היעילה ביותר והכי נכונה.

החומרים שמהם עשויה האהבה 

שולחנות וכיסאות לגן
שולחנות וכיסאות לגן

כשאתם בוחרים שולחן גינה, חשוב שתדעו שהחומר שממנו הוא עשוי הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת ריהוט גן, מכיוון שיש לו השלכות עתידיות שרצוי להתחשב בהן.

  • שולחן גינה מעץ – פתרון שהוא קודם כל יפה, ועל כך אין בכלל ויכוח, וחשוב שתדעו שהוא גם יישאר אתכם תקופה ארוכה, אם הוא עשוי מהעץ הנכון. לכן, אם זהו הכיוון שלכם, חשוב מאוד שתוודאו שמדובר בעץ איכותי שעבר אימפרגנציה להגנה מפני מזיקים, רקב וגידולים שונים. אם הוא צבוע, ודאו שהוא נצבע בלכה על בסיס שמן או בצבע אטום, שהם החומרים המתאימים לצביעת מוצרים ורהיטים שנמצאים בחוץ. ריהוט גן מעץ דורש תחזוקה מעת לעת, בדמות צביעה חוזרת או יישום לכה להגנה.

  • שולחנות גינה מאלומיניום – היתרונות הגדולים של רהיטי גן אלה הם המשקל הקל וקלות התחזוקה. המשקל הקל מאפשר לנייד אותם בקלות ממקום למקום וקלות התחזוקה מאפשרת לכם ליהנות ממראה נפלא שלהם לאורך זמן ללא מאמץ או צורך בצביעה ובטיפולים אחרים. בנוסף לכל זה, הרי שגמישותה של המתכת מאפשרת לייצר ממנה שולחנות גינה ומרפסת במגוון רחב של עיצובים, שמתוכם כל אחד יכול לבחור את העיצוב שמתאים בדיוק בשבילו.

  • שולחנות גן מפלסטיק – נכון שנדמה שמדובר במוצרים באיכות נמוכה שהעיצובים שאפשר להפיק מהם הינם פשוטים ביותר, אולם היום גם מפלסטיק ניתן לייצר מוצרים לגן בעיצובים קלאסיים מרהיבים, שיכולים להחזיק מעמד לאורך זמן. כשבוחרים בצבע הנכון ובסגנון הנכון, גם פתרונות אירוח שכאלה הינם כאלה שיש להם תרומה משמעותית למראה הגינה או המרפסת שלכם.

פרמטרים מדויקים לבחירה מדויקת

קריטריונים נוספים שיסייעו לכם לעשות את הבחירה הנכונה בבחירת פריטי ריהוט גן אלו נוגעים לגדלים ולמידות:

  • גובה הרהיט – חשוב מאוד לבחור שולחנות גינה בגובה הנכון, שיאפשרו לאנשים לשבת סביבם ולאכול בנוח. אחרי הכול, אם הם יהיו גבוהים או נמוכים מדי הישיבה סביבם תפגום מאוד בחוויית האירוח. לכן חשוב שתבחרו כאלה  שהינם בגובה הנכון ויתרה מזאת, שתבחרו כיסאות מתאימים מבחינת הגובה שיספקו חווית ישיבה נוחה ונינוחה.

  • גודל השולחן – אם אתם מתכוונים לארח הרבה אנשים, חשוב שתבחרו שולחן גינה שיאפשר לכולם לשבת סביבו בנוח. בהקשר זה חשוב לדעת כי יש היום שולחנות גן נפתחים, המאפשרים כוונון ושינוי של האורך בהתאם לכמות האורחים.

  • גודל השטח – כשאתם בוחרים שולחן גינה חשוב שהוא יתאים בגודלו לגודל השטח עצמו. אחרי הכול, יפה ומעוצב ככל שיהיה – אם הוא יהיה גדול מדי הוא לא יוכל להיכנס בצורה שתאפשר ישיבה נוחה, ואם הוא יהיה קטן מדי הוא לא יתאים לאירוח נוח של הרבה אנשים. לכן, חשוב להתחשב בגודל של השטח המיועד לאירוח, ולבחור את השולחן שיאפשר לכם ולאורחים שלכם ליהנות מחוויית ישיבה נעימה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content