הנוחות של וילונות חשמליים

הנוחות של וילונות חשמליים

כמה פעמים בחייכם ראיתם המצאה מגניבה שהתלהבתם ממנה בצורה לא שגרתית אך לאחר מכם ניסיתם לשכנע את עצמכם שאתם לא צריכים אותה כי "זה סתם מותרות"? מספר פעמים בחיינו אנו פוגשים המצאות מגניבות שפותרות בעיות קטנות בחיינו וכך למעשה וילונות חשמליים משפרים את אחת הפעולות שנחשבות ליותר פשוטות שיש. למרות זאת, ההבדל שמאחוריהם גדול מאוד.

תנו לטכנולוגיה להשתלט על הבית

רבים מאיתנו רואים כיצד הטכנולוגיה משתלטת על עוד ועוד תחומים בחיינו ואלו מאיתנו שעוד שייכים לדור הישן, זה שהיה לפני עידן הטלפונים החכמים, ודאי לעתים מגלה שיש המצאות שלא חיוניות והמחיר שלהם גבוה. לא כך הווילונות החשמליים, שיכולים להכניס הרבה מודרניות לבית ולשנות את הדרך בה אתם מכניסים אור הביתה. הטכנולוגיה של פתיחת וילונות מרחוק יכולה לתרום לכם במספר פרמטרים מעיצוב יוצא דופן, ערך מוסף לסלון וכמובן נוחות בלתי ניתנת להשוואה.

וילונות חשמליים לבית: נוחות שלא ניתנת לתחרות 

וילונות חשמליים
וילונות חשמליים
  • ראשית, וילונות חשמליים נותנים לכם רף חדש של נוחות. אמנם הסטת וילון היא פעולה קטנה שמתבצעת ללא מאמץ כלל אך מה אכפת לכם להסיט את הווילון בלי לום מהספה? לפעמים סיימנו לראות טלוויזיה והגיע הזמן לסדר את הסלון או את החדר, להכניס אור לבית כדי להמשיך בשגרה אך פתיחת הווילונות נראית לנו כמו פעולה קשה לביצוע ואין לנו באמת כוח לקום. אור השמש מחדיר הרבה אנרגיות חיוביות ובלחיצת כפתור אחת האווירה בבית תשתנה לחלוטין.
  • וילונות חשמליים זה מגניב. אי אפשר להתווכח על העובדה הזו כיוון שכיום, אמנם הם נכנסו עמוק יותר לתודעת הציבור אך עדיין אינם נפוצים. אם אתם רוצים משהו שונה, מיוחד, כזה שיביא לבית שלכם ערך מוסף ומודרניות שלא רואים בבתים רבים, זה בדיוק הזמן. וילונות חשמליים יהפכו את הבית שלכם לבית מלון יוקרתי והמחיר שלהם לא כזה גבוה כמו שנדמה לכם, בוודאי לא כשמדובר בהשקעה לטווח הארוך לווילון איכותי שיישאר תמיד.
  • וילונות חשמליים מגיעים בכל סגנון שתרצו ומכל הסוגים. וילונות הזזה חשמליים, וילונות רומאיים, וילונות ורטיקליים, וילונות גלילה, כל מה שתרצו מגיע בגרסה החשמלית. כך למעשה יש לכם קשת רחבה של אפשרויות לבחור מה שמתאים לכם בלי להתפשר על הנוחות והטכנולוגיה שעתידים להיכנס לחייכם ולשנות את הסלון.

כמה עולים וילונות חשמליים?

וילונות חשמליים נתפשים כווילונות יוקרתיים בגלל שהם יוצאי דופן וחדשניים אך זה לא אומר שהמחיר שלהם גבוה ולא מתאים לכיס של הישראלי הממוצע. ווילונות אלו יעלו בין 500 שקלים ועד 2000 שקלים אך המחירים יכולים להיות גבוהים יותר כשמדברים על וילונות יוקרה, כשכמובן השמיים הם הגבול. יש וילונות מעצבים שיעלו כמה עשרות אלפי שקלים וכמובן שזה תלוי גם בסוג הווילון, בגודל שלו ובכמות הקירות שתצטרכו לכסות.

כיצד צריך לתחזק וילון חשמלי?

וילונות חשמליים דורשים תחזוקה מעט יותר רבה מאשר וילונות רגילים אך עדיין זה עניין פשוט למדי שלא צריך להדאיג אתכם. מעבר לעובדה שהמנוע צריך לעבור ניקיון לעתים רחוקות, כדי לנקות ממנו את האבק שיכול להיכנס אליו מהווילון עצמו, יש צורך לדאוג למנוע, אך תקלות בו הן עניין נדיר בוודאי כשמדובר על יצרן איכותי ומוכר.

במה מתבטאת הנוחות של הווילון?

וילונות חשמליים מספקים סטנדרט חדש של נוחות כשאתם יכולים לשלוט בכל הבית בעזרת שלט קטן ולעתים אפילו מהטלפון הנייד, כאשר גם כאן הטכנולוגיה כבר עשתה את הצעד להתאמה לכל המכשירים. למרות הנוחות שלא ניתנת לתחרות, יש מקרים בהם הווילון הופך להיות עניין קריטי. כשאתם נמצאים בחדר השינה ושכחתם לסגור את הווילון, בלחיצה אחת תפתרו את הבעיה בלי פשרות. במקרים קיצוניים יותר ניתן לקחת לדוגמה נכים או בעלי מוגבלויות, וגם כאלו שחולים ומרותקים למיטה, כשהם יכולים עדיין לשלוט בכל הווילונות בבית בלי להאתמץ.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content