הובלות דירה

הובלות דירה

הובלות דירה
הובלות דירה

לא מעט אנשים אשר נדרשים לשירותי הובלות דירה בוחרים את המובילים שלהם באופן שרירותי ללא בדיקה אודות רמתם המקצועית של המובילים. הסיבה לכך נובעת מהנחת היסוד כי לא נדרשת מיומנות מיוחדת על מנת לצלוח את הובלת כל תכולת הדירה, רכב גדול וכמה גברים חסונים וודאי יספיקו. אז לפני שגם אתם בוחרים את מובילי הדירה שלכם, חשוב להדגיש ולומר כי אכן נדרשת מיומנות, מקצועיות וניסיון בתחום במטרה לצלוח את מעבר הדירה ללא פגע. לצערנו, כיום יש אנשים רבים אשר מנסים להשלים הכנסה בעזרת הרכב הגדול או החברים החסונים ומציגים את עצמם כמובילים מקצועיים. תחום זה פרוץ כך שלא ניתן לדרוש תעודות המעידות על הכשרה מקצועית כלשהי או רישיון לעסוק בתחום ולכן, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות לפני בחירתכם במובילי הדירה שלכם.

התמודדות מקצועית עם פרטי ריהוט גדולים שאינם עוברים בפתח הדלת

תחילה חשוב להדגיש ולומר כי מובילים שאינם מקצועיים ומנוסים לא ידעו להתמודד עם פרטי ריהוט גדולים, גבוהים או רחבים במיוחד. לא אחת קורה כי במהלך ההובלה ישנם פריטים גדולים שאינם עוברים בפתח הדלת או אינם נכנסים למעלית. במקרים אלה מובילים מקצועיים ידעו לפרק את פרטי הריהוט הגדולים ביותר, להובילם מפורקים עד לדירה החדשה ושם להרכיבם חזרה. לעומתם, מובילים חובבנים אשר מנסים להשלים הכנסה העזרת הרכב הגדול, אינם מצויידים לא בידע מקצועי של פירוק והרכבה ואף לא בכלים רלוונטיים ביצוע המלאכה. לכן, במידה ותזמינו באופן שרירותי שירותי הובלות דירה מאנשים שאינם מקצועיים ומנוסים, כנראה שתידרשו להזעיק צוות נוסף ומקצועי שיוביל את כל פרטי הריהוט הגדולים ביותר שלכם.

ביטוח על המוצרים – רק אצל המובילים המקצועיים!

שנית, חשוב לדעת כי מובילים שאינם מספיק מקצועיים ומנוסים בתחום לא מבטחים את המוצרים שלכם. מובילים מקצועיים ומנוסים אשר עוסקים בתחום למחייתם ולא למטרות השלמת הכנסה, מבטחים את כל המוצרים כך שגם אם במקרה מוצר נפגע, הוא מבוטח מה שאומר כי תקבלו את תמורתו חזרה. לעומת זאת, מובילים חובבנים לא מבטחים את המוצרים ולכן כל פגיעה או הרס של מותר תצא מהכיס שלכם. הובלות שאינן מקצועיות עלולות לעלות לכם ביוקר, גם אם המחיר שנידרשתם לשלם עבור הנובלה מעט זול יותר בהשוואה למובילים המקצועיים והמנוסים.

עיטוף מקצועי לשמירה על הרהיטים העדינים והשבירים ביותר

שלישית, שירותי הובלות דירה מקצועיים כוללים מגוון שירותים נלווים כמו סיפוק קרטונים במידת הצורך, שירותי פירוק והרכבה וכמובן שירותי עיטוף מקצועיים למוצרים העדינים והרגישים ביותר. מובילים מקצועיים מגיעים מצויידים עם ציוד עטיפה מקצועי על מנת לוודא כי גם המורצים העדינים והשבירים ביותר יגיעו לדירה החדשה שלכם ללא כל פגע. לעומתם, מובילים חובבנים לא יעטפו את המוצרים מה ששם בסיכון גבוהה כמות גדולה של מוצרים, שעל חלקם וודאי תגלו שריטות, סדקים או אף שברים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content