הובלות דירה מחירים

הובלות דירה מחירים

להוביל דירה: לא עסק יקר

הובלת דירה נתפשת בעיני רבים כעסק יקר ומבוזבז. למעשה הובלה עצמאית יכולה להיות יקרה בהרבה אם בטעות תשברו איזו ויטרינה או תגרמו לשריטות רבות על המקרר שלכם. הובלה היא לא עניין יקר ואם יודעים כיצד לחפש הובלות איכותיות ומשתלמות. להובלות דירה מחירים יחסית נוחים לכל כיס. המחיר של הובלה משתנה בהתאם לפי מספר פרמטרים כאשר מרחק הוא רק אחד מהם. יש שירותי הובלות מקצועיים שנותנים שירותים נוספים שיכולים להיות יעילים במיוחד וגם כמו הפריטים משפיעה מאוד.

הובלות דירה מחירים

כמה עולה להוביל דירה בימינו?

  • להובלות דירה מחירים משתנים בעיקר לפי כמות הפריטים. הובלה של דירות קטנות מתבצעות באופן עולה מידי שנה כיוון שהמחיר משתלם מאוד נוכח העבודה הקלילה והמינימלית שהיא מותירה לנו לעשות. הובלות אלו זכו לכינוי הובלות סטודנטים ולמעשה ניתן גם להוביל פריט אחד בודד במחירים יחסית משתלמים ובשיט הבטיחות.
  • להובלות דירה מחיר גבוה יותר ככל שיעד ההובלה רחוק יותר. במידה ותובילו פריט מחיפה לצפת זה יעלה לכם יותר מאשר להוביל את אותה הובלה בדיוק לכרמיאל אך זהו אינו השיקול היחיד.
  • עוד דבר שמשפיע מאוד על מחירי ההובלה הם השירותים הנוספים שתצטרכו. למשל, שירותי מינוף יכולים להיות יקרים יותר אך הם הכרחיים בחלק מההובלות בעיקר לדירות גבוהות ולכן חשוב לבדוק את ה אפשרות הזו מראש. גם הובלות שכוללות שירותי אריזה יעלו יותר אך גם כאן כדאי לחשב היטב האם זמן האריזה העצמאית וחומרי האריזה באמת יהיו משתלמים יותר, ולכן לא כדאי לפסול את שירות האריזה על הסף. ישנם גם שירותי פירוק והרכבה שחברות הובלות מציעות מה שיכול לחסוך זמן רב שיכול להיות מושקע גם בעבודה.

סקר שוק יוזיל עלויות

להובלות דירה מחירים שמשתנים גם בין החברות עצמן. יכול להיות שלאותה חבילת הובלות בדיוק שתי חברות יציעו לכם מחירים שונים כאשר יש חברות שיציעו לכם מחירים נמוכים מאוד. אמנם לא כדאי לפסול מחירים נמוכים מיד אך מומלץ לחשוד האם מדובר בחברה חובבנית ולנסות להבין האם יש סעיף אחד שלא נכנס בהסכם ולכן המחיר הנמוך כמו למשל הובלה ללא אחריות או חברה חדשה בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content