הדפסה דיגיטלית ואותיות תלת מימד

הדפסה דיגיטלית ואותיות תלת מימד

בתי הדפוס מציעים לנו כיום מגוון רחב של פתרונות, תוך ניצול הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים, המבטיחים איכות ברמה גבוהה והתאמה מלאה לכל צורך. מבין סוגי השירותים שמציעים בתי הדפוס וחברות הדפוס השונות אפשר למצוא שני שירותים מבוקשים: הדפסה דיגיטלית ואותיות תלת מימד. הנה סקירה קצרה על שני שירותים אלה:

הדפסה דיגיטלית – מהי ולמי מתאים השירות?הדפסות דיגיטליות

הפיתוחים הרבים בתחום ההדפסה מאפשרים לנו ליהנות מפתרונות ברמה ובאיכות גבוהה במיוחד. הדפסה דיגיטלית היא פיתוח של העת האחרונה, הדפסה המוצעת על ידי בתי דפוס וחברות, המציעות שירותי הדפסה מסוגים שונים. הדפסה דיגיטלית מתחילה בהכנת קובץ דיגיטלי הכולל את כל פרטי ההדפסה עצמה (העיצוב עצמו ומידות ההדפסה השונות) ושליחתו ישירות אל מכונת הדפוס כדי להפיק את המוצר המוגמר הסופי. ההדפסה הדיגיטלית יכולה להיות טקסט מסוים, ציור, עיצוב כלשהו או כל פרמטר אחר, והיא מודפסת על נייר, על עץ, על לוח, על חולצה, על כוסות ועל פריטים פרסומיים מסוגים שונים בהתאם לדרישה. שלא כמו סוגי דפוס אחרים, למשל דפוס אופסט, הדפסה דיגיטלית מתאימה במקרים בהם מעוניינים להדפיס בכמויות קטנות, כדי ליהנות מרמת איכות גבוהה מאד ומדיוק מרבי. הדפסה כזו היא איננה הדפסה בשיטת הסרט הנע, אלא הדפסה ייחודית יותר ויעילה הרבה יותר. כדי להגיע אל המוצר המוגמר הרצוי, תוך התייחסות לדרישות ולכל הפרמטרים שהוגדרו לכך מראש, חשוב לפנות אך ורק לבית דפוס או לחברה, המתמחה בסוג כזה של הדפסה.

אותיות תלת מימד – לשם מה צריך אותן ומה חשוב לדעת על השירות?אותיות תלת מימד

מבין סוגי שירותי הדפוס המוצעים כיום אפשר למצוא את אותיות התלת מימד. אותיות תלת מימד מותקנות בצמוד לקיר והן עומדות בפני עצמן ולא כחלק משלט גדול. אותיות תלת מימד  הן מרשימות מאד, בולטות מאד וגם מושכות תשומת לב רבה. אותיות אלו מוארות לרוב באמצאות תאורת LED, המותקנת מאחוריהן, תאורה המדגישה את האות ויוצרת כמעין הילה מסביבה. את האותיות האלו ניתן להשיג בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לגודל האות וגם לחומרים שמהם הן עשויות. אחד היתרונות הבולטים בשימוש באותיות אלו במקום בשלט למשל היא העובדה שניתן לתקן כל אות בנפרד, במקרה של תקלה, ואין צורך להחליף את כולן. אותיות תלת מימד עשויות מאלומיניום, מפי.וי. סי. מנירוסטה ומחומרים שונים ואפשר לראות אותן תלויות בכניסה לבתי עסק, כמו אולמות אירועים, בנייני משרדים גדולים ועוד. הן יכולות להופיע בחזית הבניין, בחלקו החיצוני, ואפשר לראות אותן גם בתוך המבנים עצמם. הן מגיעות בעיצובים שונים, בצבעים שונים וניתן להתאים אותן לכל צורך וגם אל הסביבה עצמה, שבה מתכננים להתקינן. כדי ליהנות מיתרונותיהן הרבים ומרמת איכות גבוהה, יש לפנות אך ורק לחברה המתמחה בייצור אותיות תלת מימד, חברה מנוסה, המוכרת בתחומה.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content