הדברה ירוקה

הדברה ירוקה

בשיטת הדברה ירוקה ניתן להרחיק מזיקים לצמיתות ללא שימוש בחומרים כימיים ורעילים. ההדברה מציעה שלושה יתרונות מרכזיים:

א. רמת רעילות נמוכה – בשיטה הירוקה לא משתמשים בחומרים עם רמת רעילות העלולה להזיק לאדם או לסביבה. החומרים נבחרים בקפידה והם עומדים בתווי תקן בינלאומיים. חומרי ההדברה הם בעלי רמת רעילות נמוכה ולכן הם מבצעים תפקיד אפקטיבי.

ב. התאמה לצרכים מגוונים – לא חייבים להסתפק בשיטות הדברה מסורתיות על מנת להרחיק מזיקים לצמיתות ממפעלים, מחסנים, מוסדות, ארגונים או משרדים. הדברה ירוקה מתאימה לכל צורך והיא מבוססת על פתרונות אחידים. זו הדברה אורגנית העולה בקנה אחד עם מאפייני שטח חקלאי או חממות לגידולים רגישים.

ג. איכות הסביבה – בראש סדר העדיפויות של הדברה ירוקה עומדת השמירה על איכות הסביבה. השימוש בחומרים עם רמת רעילות נמוכה הוא אלטרנטיבה לזיהום מי תהום, אוויר ומקורות קרקע. זו הדברה המבטיחה איזון אקולוגי בטווח הקצר והארוך ולכן היא זוכה לתמיכה מטעם ארגונים ירוקים בכל רחבי העולם.

<< חייבים הדברה בתל אביב מקצועית? כנסו>>

הדברה בתל אביב
הדברה בתל אביב

מי מקבל רישיון מדביר מטעם המשרד לאיכות הסביבה?

חשוב לציין כי לא כל חברת הדברה המתיימרת לעשות שימוש בחומרים עם רמת רעילות נמוכה יכולה לקבל רישיון. רישיון מדביר מטעם המשרד לאיכות הסביבה ניתן רק לחברות העומדות בקריטריונים הנדרשים על פי חוק. החברה חייבת להציג את החומרים בהם היא משתמשת ולהראות כיצד הם עוזרים לה לטפל במזיקים באופן יעיל. בנוסף, על החברה להוכיח שמירה קפדנית על בריאות הלקוחות מצד אחד והמדבירים עצמם מצד שני.

בהינתן פרמטרים של שימוש בטיחותי בחומרים עם רמת רעילות נמוכה, חברה בתחום ההדברות יכולה לקבל את הרישיון הנכסף. הרישיון מאפשר לה לבצע הדברה ירוקה והוא מלווה בקבלת אישורים והיתרים רלוונטיים ממשרד הבריאות. מבחינת הלקוח, כדאי לברר לגבי רישיון כבר בשלב מוקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content