האם אפשר להעז ולהדביר את הבית לבד?

האם אפשר להעז ולהדביר את הבית לבד?

במקרים רבים שבהם אתם נתקלים במזיקים מסוימים שנמצאים בבית שלכם אתם לא מהססים לרגע, ויוצרים קשר באופן מידי עם חברת הדברה בחיפה. כמובן שחברת הדברה מקצועית תוכל לספק לכם את המענה המתאים, ובפרט חברת הדברה בחיפה שיש לה ניסיון מגוון בטיפול במזיקים. עם זאת, בחלק מהמקרים אתם שוקלים בכל זאת לבצע את ההדברה בעצמכם. חשוב מאד להבין האם הדבר אפשרי, באילו תנאים, וכמובן – איך מתכוננים באופן נכון להדברה עצמאית.

אז איך אפשר להדביר לבד?

  • כמות מזיקים קטנה – קודם כל, אפשר לשקול מלכתחילה הדברה עצמאית, בתנאי שמדובר על מספר מועט של מזיקים. לכן, אם מצאתם שלושה תיקנים או כמה נמלים בודדות – אולי ההדברה העצמאית תעבוד מולם. גם במקרה של מכרסם בודד או כמה יונים על הגג – ההדברה אולי תעבוד. במקרים אחרים – כדאי ליצור קשר עם חברת הדברה בחיפה שיש לה ניסיון בטיפול כמות גבוהה של מזיקים.
  • עם איזה חומרים לעבוד? – יש כמובן חומרי הדברה בסיסיים שנמכרים ברוב חנויות הניקיון – אלו בעיקר תרסיסים שונים שיש נגד חרקים. כמו כן, יש אפשרות לקנות מלכודות וכלובים עבור מכרסמים ללכידה עצמאית. שימו לב שהשימוש בחומרים חזקים יותר – דרוש רישיון של מדביר כדי לרכוש אותם.
  • תעוזה – זה חלק מעט חמקמק אבל חשוב. לחלק מהאנשים קשה מאד להדביר בעצמם חרקים ואז לפנות אותם מהמקום, והמראה מרתיע אותם. גם אנשים שהצליחו ללכוד מכרסם עם מלכודת דבק – פשוט לא יודעים מה לעשות איתו ופוחדים להתקרב אליו. רק אם הדבר לא מרתיע אתכם – בצעו את ההדברה.

ואולי כן לקרוא לגורם מקצועי?

כפי שאתם רואים, יש תנאים מאד ספציפיים שבהם הדברה עצמאית אכן תהיה רעיון טוב. אולם, בחלק גדול מהמקרים, כדאי בכל זאת ליצור קשר עם חברת הדברה בחיפה שתוכל להגיע תוך זמן קצר, לסקור את המקום, ולבצע הדברה מקצועית למען הרווחה והנוחיות שלכם ושל כל בני הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content