איך נדע שהחשמלאי שהזמנו אמין?

איך נדע שהחשמלאי שהזמנו אמין?

איך תדעו שהחשמלאי שלכם אמין בכל פעם שבה אנו מזמינים איש מקצוע, אנו מתלבטים האם מדובר באדם אמין אשר יבצע את עבודתו נאמנה במלוא המקצועיות ובצורה ההגונה ביותר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שכאשר אתם בוחרים חשמלאי, אין שום מקום לתהיות. אולי אם הייתם בוחרים אינסטלטור או טכנאי מכונות כביסה, הייתם יכולים להתמודד עם השלכות של איש שאיננו אמין. אולם, חשמלאי שאיננו אמין, עלול לבצע עבודה מרושלת בחשמל – מה שעלול להפוך לסכנת מוות תוך זמן קצר. לכן, האמינות היא קריטית. איך אתם תוכלו לוודא זאת?

כמה שיטות לבדיקת אמינות

  • המלצות – אין כמו המלצות, כדי לדעת שמדובר על חשמלאי אמין . אל תסתפקו כמובן בהמלצות שמופיעות באתר האינטרנט של החשמלאי. חפשו את שמו של החשמלאי בגוגל, בדקו עם חברים וקרובי משפחה על חשמלאים טובים שהם מכירים, וכיו"ב. כך כבר תוכלו לבצע מסננת מעולה.
  • הכירו את הדרגות – יש הבדל בין אדם שמציג את עצמו פשוט כ"חשמלאי" (דרגה שאיננה קיימת) לבין חשמלאי מוסמך, חשמלאי מתחיל, וכיו"ב. קיימות כמה דרגות לפי הסדר הבא: חשמלאי עוזר שעובד רק בפיקוח, חשמלאי מתחיל, חשמלאי מוסמך, חשמלאי ראשי, וחשמלאי מתח גבוה. לרוב, שלושת הדרגות האמצעיות הן אלו שנדרשות. מכל מקום, ברור שבוחרים רק בחשמלאי שמצהיר על דרגת המומחיות שלו, שדורשת כאמור הסמכה רשמית.
  • אחריות – חשמלאי שלא מציע לכם אחריות על העבודה שלו, הוא חשמלאי שאין שום טעם להזמין לבית שלכם. על עבודות חשמל מכל סוג, אתם תמיד חייבים לקבל אחריות.
  • מע"מ – כל חשמלאי  דורש לרוב תשלום  מע"מ. השאלה היא האם החשמלאי מציין זאת כבר בשיחת הטלפון אתכם, או שהוא מנסה להסתיר זאת.

לבחור איש מקצוע מומחה

כפי שאתם רואים, אין שום טעם להתפשר בבחירת החשמלאי שלכם. האמינות של החשמלאי היא קריטית, והיא מהווה מפתח לעבודות בטוחות, ברמה גבוהה במיוחד, שיאפשרו לכם ליהנות מתשתית חשמלית יציבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content