איך לבחור קבלן איטום

איך לבחור קבלן איטום

נכון שאנחנו גרים בארץ עם אקלים מדברי יחסית וימי הגשם ספורים אצלנו אך מספיק כמה ימים גשומים במיוחד או אפילו יום אחד עם הרבה גשם בכדי לייצר בעיה של רטיבות או לחות. גם מקרים של נזילה בתוך המבנה עלולים בסופו של דבר לחלחל לקירות ולייצר עובש, רטיבות, ונזילות ולכן חשוב לבצע איטום בהתאם- איטום גגות, איטום מרפסות וכדומה.

 

איטום מבצעים עם קבלן איטום:

בין אם אתם רוצים לבצע איטום גגות או איטום מרפסות הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא עם קבלן איטום. קבלן איטום הינו איש מקצוע שהמומחיות שלו היא איטום מבנים מפני נוזלים שעלולים להרוס את המבנה. האיטום מתבצע בכל חלק של המבנה בצורה המתאימה לו- איטום גגות, איטום קירות, איטום מקלטים או מרתפים, איטום מרפסות או איטום מרצפות.

קבלן איטום ידע לבצע את האיטום הנכון והמתאים ביותר לכל אזור במבנה ובהתאם לסוג המבנה ואם הוא מבנה חדש שיש לבצע בו את האיטום כחלק מתהליך הבנייה או מבנה ישן בו צריך לחדש את האיטום.

 

איך בוחרים קבלן איטום?

כמו בכל תחום גם בתחום האיטום תמצאו בוודאי הרבה אנשי מקצוע שיציעו לבצע עבורכם את האיטום. בכדי לבחור קבלן איטום מנוסה ומקצועי קבלו מספר טיפים חשובים:

  1. בחרו קבלן איטום עם הסמכה בתחום- קבלן מוסמך בתחום האיטום יופיע ברשם הקבלנים. עצם העובדה שהוא מופיע שם מעיד על כך שהוא עומד בתנאים המחמירים ביותר בתחום מבחינת ידע, מקצועיות וניסיון. לפני שאתם סוגרים בדקו בפנקס הקבלנים הרשמי שהוא אכן רשום בו.
  2. בדקו עם אילו חומרי איטום הוא עובד- ישנו מסחר של חומרי איטום חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות, חלקם עמידים יותר, חלקם יקרים יותר- ויש להתאימם לסוג האיטום. וודאו שקבלן האיטום שבחרתם עובד עם החומרים הטובים ביותר שעומדים בתקנים ומשתמש בהם בשיטות וטכניקות איטום עדכניות.
  3. אל תוותרו על האחריות- עבודתו של קבלן האיטום לא נגמרת כשמסתיים האיטום שכן קבלן איטום מקצועי מציג בהצעת המחיר הראשונית אחריות מלאה על עבודתו. במידה ונתקלתם לאחר העבודה בליקוי או תקלה כלשהי- עליו לספק לכם שירות ולתקן זאת ללא עלות נוספת, אל תוותרו על כך!

 

על מנת להבטיח לעצמכם מבנה ללא נזילות- לא בתקופת הגשמים ולא בגלל תקלות ונזילות בתוך המבנה- אתם חייבים לבצע איטום מקצועי ומתאים למבנה שלכם- מבפנים ומבחוץ. בין אם מדובר במבנה חדש בו האיטם כבר צריך להיות בשלב הבניה או מבנה ישן בו צריך לחדש את האיטום- אל תתפשרו על האיכות המקצועיות והידע של קבלן איטום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content