איך לבחור בעלי מקצוע בנושא של ניקוי ספות

איך לבחור בעלי מקצוע בנושא של ניקוי ספות

ניקוי ספות
ניקוי ספות

ספות הן חלק דומיננטי ביותר מהבית שלנו, הן האביזר שנמצא בשימוש הרב ביותר במהלך כל היום. אנו יושבים בהם, שוכבים עליהן ולפעמים אף אוכלים כאשר אנחנו יושבים עליהן. לכן אין ספק שהן עלולות להתלכלך בקלות. כאשר הספות שלנו עשויות בד לא רק שהן עלולות להתלכלך בקלות רבה יותר גם קשה יותר לנקות אותן וכאן נוצרת בעיה. ישנן שתי דרכים לשמור על תחזוקת הספות שלנו. הדרך הראשונה היא באופן עצמאי אך היא לא תמיד קלה, נוחה או יעילה. הדרך השנייה היא על ידי בעל מקצוע, לרוב כאשר תעזרו באיש מקצוע תגלו בבית שלכם ספה כמעט חדשה.

עשה ואל תעשה

עוד קודם שאתם פונים לעזרה מקצועית ישנם כמה דברים חשובים שתוכלו לעשות עבור הספה שלכם ואולי כך תחסכו ניקוי ספות מקצועי. תחילה חשוב מאוד שבעת ניקוי הספה תמנעו משימוש במים, מים לא מנקים אלא עלולים ליצור כתמים רבים יותר ולכן עדיף להשתמש במטלית לחה. דבר נוסף, בשום פנים ואופן אל תשפשפו, שפשוף של הכתם מכניס אותו עמוק יותר ולעיתים אף גורם לו להתפשט יותר. לבסוף, הקפידו כי החומרים אותם אתם רוכשים מתאימים עבור סוג הבד או העור ממנו עשויה הספה שלכם. שימוש בחומרים לא מדויקים עלול לגרום נזק לספה שלכם.

ניקוי ספות מקצועי

כאשר אתם רוצים להשקיע בספה שלכם באמת רצוי שתעזרו באיש מקצוע אשר תחום עיסוקו הינו ניקוי ספות. ניקוי ספות מקצועי נעשה על ידי כמה סוגי ניקוי כמובן בהתאם לספה שלכם ולבד ממנה היא עשויה.

  • ניקוי בקיטור – על הספות שלנו מצטבר גם לכלוך רב וגם קרדית אבק, על מנת להיפטר מהם נעשה שימוש במכונת קיטור המשחררת קיטור בלחץ אדיר ובכך מסירה את קרדית האבק והלכלוך שהצטבר על הספה.
  • ניקוי יבש – שיטת ניקוי זאת מחדירה חומר ניקוי ייחודי אל הספה על ידי שיטת מריחה ייחודית. החומר נכנס אל השכבה הפנימית של הספה ומאפשר לנקות אותה בצורה עמוקה יותר.
  • ניקוי בקצף – זהו סוג הניקוי הוותיק ביותר בו מפזרים קצף לאורכה של כל הספה או לכל אורך השטח אותו רוצים לנקות. הקצף חודר אל הרובד החיצוני של הספה ועוזר לנו לנקות כתמים שאינם עמוקים.

טיפים לבחירת בעל מקצוע

על מנת שנדע שהספה שלנו נמצאת בידיים הטובות ביותר חשוב שנשים לב למספר דברים בזמן שאנו בוחרים בעל מקצוע. תחילה חשוב שנבדוק מהו הניסיון והותק על בעל המקצוע, אנו לא רוצים להפקיד את הספה שלנו בידיים לא מנוסות שעלולות לגרום יותר נזק מאשר מתן עזרה. דבר נוסף, חשוב לדעת באילו סוגי חומרים נעשה שימוש, עדיף לבחור חברה העובדת עם חומרים טבעיים שאינם פוגעים באיכות הספה. ודבר אחרון הוא אחריות, חשוב לבדוק שהחברה המספקת את השירות נותנת לכם אחריות מסוימת במידה וחלילה תקרה תקלה כלשהיא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content