איך בוחרים מיטות שיזוף לגינה?

איך בוחרים מיטות שיזוף לגינה?

כל מי שיש לו חצר פרטית או גינה יכול ליהנות ממיטות שיזוף מפנקות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מיטות שיזוף לגינה אינן מיועדות רק לתקופת הקיץ. גם בחודשי האביב והסתיו הישראליים, ולפעמים אפילו בימי החורף, ניתן לצאת אל החצר, לשכב על מיטת שיזוף, ולשכוח מהצרות. בשנים האחרונות החל להתעורר ביקוש עבור מיטות שיזוף, ולכן כיום ניתן לבחור מבין דגמים רבים. אך כיצד מבטיחים את מיטת השיזוף המושלמת, ומה כדאי לקחת בחשבון טרם הרכישה?

מיטות שיזוף
מיטות שיזוף

השיקול העיקרי ברכישת מיטות שיזוף לגינה קשור לגודל ולמרחב העומד לרשות הלקוח. המיטות אמנם מוצעות בגדלים סטנדטיים יחסית, אך לעיתים עדיף לרכוש מספר מיטות וכך להבטיח שגם הילדים ייהנו. אפשר לפזר את המיטות בפינות שונות של הגינה, להציב אותן אחת לצד לשנייה מתחת לשמשיה, ולפתרונות קירוי אחרים, או לרכז אותן במקום אחד. בדקו מראש מה גודל הגינה העומד לרשותכם, וקחו בחשבון גם את המידות של המיטה לפני שתחליטו איזה דגם לרכוש.

כך תדעו איזה סוג של מיטת שיזוף לבחור

סוג החומר ממנו עשויה המיטה יכול גם הוא להשפיע על ההנאה שלכם. ישנן מיטות עשויות מתכת, פלסטיק, עץ או אלומיניום, ולכל אחת מהן תכונות אחרות. רוב הלקוחות אינם מחזיקים בידע מקיף, ולכן נדרשת התייעצות עם אנשי מקצוע. הגדירו את הצרכים שלכם, ואל תתביישו לבדוק את המיטה עוד באולם התצוגה. במקביל, סוג החומר ממנו עשויה המיטה ישפיע על רמת הנוחות.

מיטות מאלומיניום או מפלסטיק כוללות לרוב בד רשת. הבד יכול להשפיע על המראה של המיטה אך יש לו עוד מספר תפקידים חשובים:

–          בד רשת משפר את רמת הנוחות עבור המשתמש

–          הבד שומר על המיטה בפני פגעי מזג האוויר כמו גשם, לחות או קרינה ישירה של קרני שמש

–          קל יותר לנקות את המיטה באמצעות ניעור או שטיפה של בדי הרשת

–          ניתן להזמין בדי רשת בטקסטורה ייחודית או בהדפס של לוגו ותמונות

בד רשת מצטרף אל שורה ארוכה של פרמטרים אשר ישפיעו על המחיר של מיטות שיזוף לגינה. טווח המחירים נע בין 200 ש"ח עבור מיטות פלסטיק פשוטות ביותר למעל 2,000 ש"ח עבור מיטות מפוארות. בנוסף, ניתן למצוא סט של מיטות שיזוף וריפוד יחד, לרכוש מיטה מתקפלת יחד עם שמשיה ושולחן או להעדיף מיטת אלומיניום עם גלגלים, ואפשרות בחירה בין מצבים. מגוון הדגמים והסגנונות של מיטות שיזוף כמעט אינסופי, ולכן כדאי להגדיר מראש את הצרכים, את התקציב ואת ההעדפות.

לסיכום, מיטות שיזוף ללא ספק משפרות את איכות החיים ואת ההנאה מהגינה. כדאי מאוד לשקול את הוספת המיטות אל גינות קטנות וגדולות, אך יש להכיר את ההבדלים בין הדגמים השונים, ולהתייעץ עם נציגים של חברה מקצועית ואמינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Skip to content